Sen Çal Kapımı Dizisinin Kaan'ı İsmail Ege Şaşmaz evleniyor!

25 Eylül 2020, 10:09
Sen Çal Kapımı Dizisinin Kaan'ı İsmail Ege Şaşmaz evleniyor!

Sen Çal Kapımı dizisinde Kaan Karadağ karakterine oynayan İsmail Ege Şaşmaz, kız arkadaşı Hande Ünal'a evlenme teklifi etti. Ünal'dan "Evet" yanıtını alan Şaşmaz, güzel haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Fox TV ekranlarında yayınlanan başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde Kaan Karadağ karakterine hayat veren İsmail Ege Şaşmaz geçtiğimiz gece sevdiği kadına evlilik teklifi etti. Ailesi ve yakın arkadaşlarının katıldığı küçük bir organizasyon düzenleyen başarılı oyuncu bir süredir beraber olduğu kız arkadaşı Hande Ünal’la evlenme kararı aldı.

26 yaşındaki yakışıklı oyuncu evlilik teklifinin sonrasındaki mutlu anlarını sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Hande Ünal'la sarıldığı bir kareyi paylaşan Şaşmaz, "Evet’ dedi" notunu düştü.

Ünal ise bu karelerini "Sonsuza kadar 'Evet!" ifadeleriyle paylaştı. Takipçileri çiftin gönderilerini beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

İsmail Ege Şaşmaz’ın kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Aytaç Şaşmaz abisinin mutluluğunu paylaştı. Kanal D ekranlarına gelen Hekimoğlu dizisinde Emre Acar karakterini canlandıran Aytaç Şaşmaz abisinin pozuna, "Kalbim sizinle! Hep mutlu olun güzel yüzleriniz hep gülsün! Hep beraber" yorumunu yaptı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar