39 yaşına giren başarılı oyuncu Engin Akyürek'e yer aldığı Sefirin Kızı dizisindeki ekibi doğum günü sürprizi yaptı. Sosyal medyada paylaşılan karelerde Akyürek'in mutluluğu yüzünden okunuyordu.

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Sancar Efe karakterini oynayan Engin Akyürek'e dünyanın dört bir yanından doğum günü mesajı geldi. Yurt dışında ciddi bir hayran kitlesi olan oyuncunun hayranları UNICEF'e yardım bağışında bulundu.

engin akyürek adına yapılan bağış

Koronavirüs süresinde olumsuz etkilenen çocuklar için yapılan bağışa Akyürek, duygulandı. UNICEF sertifikasınında içinde bulunduğu bir parti ile dizinin ekibi sürpriz hazırladı.

engin akyürek yapılan doğum günü

Genç ve başarılı oyuncunun heycanı ve mutluluğu sosyal medyadan paylaşılan karelere yansıdı. Akyürek duygularını "Sevgilerini ve desteklerini her zaman büyük bir mutlulukla hissettiğim bu kıymetli insanların her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve sevgilerimi gönderiyorum. Doğum günümü kutlamak için her yıl bu denli anlamlı ve değerli kampanyalar yapıyor olmaları onların da ayrı ayrı her birinin ne kadar değerli olduklarının göstergesidir" sözleriyle anlattı.

 

İLİŞKİLİ HABER

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın Kuzey'i İsmail Demirci'den eşi Hande Soral'a romantik kutlama!

İLİŞKİLİ HABER

Şehir dışına çıkan adam düğün yaptı! Karısına yakalandı...

BİR YORUM YAPIN 0