Buse Terim, kendisine küfürlü mesaj gönderen kişiye hapis istemiyle dava açtı!

22 Ekim 2020, 14:27
Buse Terim, kendisine küfürlü mesaj gönderen kişiye hapis istemiyle dava açtı!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve kızı Buse Terim Bahçekapılı'ya sosyal medya hesabı Instagram'dan küfürlü mesaj atarak hakaret ettiği iddia edilen Serkan E. hakkında 4 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, şüpheli Serkan E'nin Buse Terim Bahçekapılı'nın Instagram hesabına 10 Haziran 2020'de küfürlü mesaj attığı ifade edildi. Fatih Terim'i ve kızı Buse Terim Bahçekapılı'yı hedef alan mesajlar üzerine avukatları Rezan Epözdemir aracılığıyla suç duyurusunda bulundukları açıklandı.

4 YILA KADAR HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI

Soruşturma sonucunda yapılan araştırmada şüpheli Serkan E'nin Almanya'da yaşadığı tespit edildi. Savcılık Serkan E. hakkında "Sesli yazılı veya görüntülü bir iletiyle hakaret" suçundan her iki müştekiye ayrı ayrı olmak üzere toplam 6 aydan 4 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Dava önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülmesi bekleniyor.

NE OLMUŞTU?

Serkan E. isimli sosyal medya kullanıcısı, 10 Haziran'da koronavirüse yakalanan babası Fatih Terim hakkında paylaşım yapan Buse Terim Bahçekapılı'ya "Lan o… geçen bela okuyup duruyordun. Ne oldu da birden sustun? Kim susturdu? Allah'ın sopası yoktur. Kul hakkı yiyenlerin bedelini öbür dünyada ödeyeceksiniz" diye mesaj atmıştı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Mert 6 ay önce Şikayet Et
    Durmadan bu kıza, çoluğuna çocuğuna galiz küfürler ediyorlar, öyle de kötü biri değil, onu bunu kışkırtacak paylaşımlar da yapmıyor, içimizdeki kötü niyetliler çok çoğaldı, Allah ıslah etsin
    Cevapla