Prens William ve Kate Middleton dedikodu yapmayacak yeni personel arıyor!

27 Ekim 2020, 09:55
Prens William ve Kate Middleton dedikodu yapmayacak yeni personel arıyor!

İngiliz Kraliyet ailesinden Prens William ve Kate Middleton, konutları Kensington Sarayı'na temizlik çalışanı arıyor. Verdikleri ilanda en dikkat çeken detay ise dedikodu yapmama kriteri oldu.

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gözde çifti Prens William ve Kate Middleton, Kensington Sarayı'ndaki ekibe katılacak yeni bir hizmetçi arıyor.İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gözde çifti Prens William ve Kate Middleton, Kensington Sarayı'ndaki ekibe katılacak yeni bir hizmetçi aradığı belirtildi. İngiliz Kraliyet Ailesi'nin sitesinden heyecan verici bir fırsat olarak tanımlanan ilanda yeni ekip üyesinde, gizliliği koruma ve takdir yetkisini kullanma özelliklerinin çok önemli olduğu ifade edildi.

İşe alınacak personelin Kensington'da çalışacağı dedikodu yapmayacak, gizliliği koruyacak aynı zamanda gerektiğinde ailesiyle seyahat edebilecek olması gerektiği belirtildi.

Prens William ve Kate Middleton dedikodu yapmayacak personel arayışı

Verilen ilanda maaş ayrıntısı verilmese de işe alınacak kişinin çeşitli iş yükünü yönetebilmesi, insiyatif gösterebilmesi ve esnek çalışma koşullarına hazır olması gerektiği ifade edildi.

7 Kasım 2020'ye kadar açık olan ilanda işe alınacak kişinin olumlu bir ekibin parçası olma fırsatı yakalayacağı; görevlerini kendi başına yerine getirebilecek olmasının bilgi-becerilerini geliştirmeye fırsat yaratacağı belirtildi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar