Pandemi nedeniyle düğünlerini daha önce iki kez erteleyen İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, yine koronavirüs kaynaklı bir sorun çıkmazsa, 1 Ekim’de Zekeriyaköy’deki evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturacak.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğulları İdo Tatlıses, üç yıldır birlikte olduğu  Yasemin Şefkatli ile aile arasında sade bir törenle nişanlanmıştı. Doğru zamanı beklediklerini söyleyen Yasemin Şefkatli, "Bizim için her şey hazır. Herkesin keyifle gelebileceği bir şekilde olsun istiyorum" diyerek bekleyeceklerini belirtti. Aile arasında gerçekleştirilen törene İbrahim Tatlıses, Derya Tuna ve Yasemin Şefkatli'nin ailesi katıldı.

Koronavirüs yüzünden iki kez düğünlerini erteleyen çift, tekrar koronavirüs sebebiyle bir sorun çıkmazsa 1 Ekim'de evleniyor. Ünlü çiftin, Zekeriyaköy'deki evlerinin bahçesinde yine aile arasında bir merasimle evlenecekleri bekleniyor.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle düğünü erteleyen ünlü çiftten Yasemin Şefkatli, Mert Vidinli'nin YouTube programına konuk oldu. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Yasemin Şefkatli, düğün bombasını patlattı.

Yasemin Şefkatli, 'Mayıs sonu evleniyoruz. Şahitler aile büyüklerimiz. Bir otelde 50 kişilik tören olacak. Gelinliğim hazır' dedi.

NE OLMUŞTU?

İdo Tatlıses "Öncelikle kameralar önünde Yasemin'e teşekkür etmek istiyorum. Çünkü en çok korktuğum olay tuzlu kahveydi ama o ballı kahve yaptı" dedi. 28 yaşındaki şarkıcı, "Düğün konusuna gelirsek ülkemizdeki corona olaylarının bir an önce geçmesini bekliyoruz. Çünkü düğünsüz damat olmaz" diyerek, muhabirlere cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde aile arasında yapılan bir törenle nişanlana sanatçı İbrahim Talıses'in oğlu İdo ve Yasemin çifti hiç ara vermeden düğün tarihlerini açıkladı. 20 Aralık'ta hayatlarını birleştirecek olan çiftin düğün mekanları olarak seçtikleri yer Haliç Kongre Merkezi oldu.

Görkemli bir düğün yapmaya karar veren çiftin pandemi yüzünden kapasiteyi yarıya düşürseler bile en az bin kişi mutluluklarına şahitlik edecek diye planlanıyor.

Tatlıses'in Perihan Savaş'tan olan kızı Melek Zübeyde, Volkan Akkaş ile Nisan 2008'de, fuar ve kongrelere ev sahipliği yapan Hilton Convention Center'da evlenmişti.

Mekan olarak Haliç Kongre Merkezi'ni seçen İbrahim Tatlıses'in oğlunun düğünü, kızının düğününden daha kalabalık ve daha görkemli olacak.

İLİŞKİLİ HABER

Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım yürekleri dağladı

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü isimlerden Anneler Günü paylaşımları

BİR YORUM YAPIN 0