Oyuncu Erkan Petekkaya annesini son yolculuğuna uğurladı...

30 Ekim 2020, 16:21
Oyuncu Erkan Petekkaya annesini son yolculuğuna uğurladı...

Bir süredir rahatsızlığı bulunan 69 yaşındaki Şerife Petekkaya, dün akşam saatlerinde vefat etti. Şerife Petekkaya, Acarkent Camii’nde kılınan ikindi namazını müteakip, Beykoz’da toprağa verildi.

Bir süredir rahatsızlığı bulunan 69 yaşındaki Şerife Petekkaya, dün akşam saatlerinde vefat etti. Şerife Petekkaya, toprağa verildi. Cenaze namazı için Acarkent Camisi'ne gelen Erkan Petekkaya'yı yakın dostları yalnız bırakmadı.

 

HESABINDAN DUYURDU!

Instagram hesabından 69 yaşındaki annesinin ölüm haberini duyuran Erkan Petekkaya, "Canım annemi iki yıldır mücadele ettiği Alzheimer hastalığı sebebi ile kaybettik. Güzel ruhuna bir Fatiha okumanızı rica ediyorum" ifadelerini kullandı.

HAYATINI ANNE VE BABASI İÇİN DEĞİŞTİRMİŞTİ

Oyuncu, Alzheimer'e yakalanan annesi ve demans hastası babası Akın Petekkaya'nın tedavisiyle ilgilenebilmek için hayatını değiştirmişti. Petekkaya, anne ve babası için Altınoluk'tan 1,5 milyon liraya bir ev satın alıp onlar için iki de hasta bakıcı tutmuştu. Yaklaşık 2 yıldır İstanbul ve Balıkesir arasında mekik dokuyan Petekkaya, hafta içi eşi ve çocuğuyla ilgilenirken, hafta sonları ise soluğu annesiyle babasının yanında alıyordu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • HATTİLİ ALP 1 ay önce Şikayet Et
    Allah rahmet eylesin
    Cevapla