Oyuncu Müge Boz, kızı Vina ile beraber arkadaşı Pelin Akil ve Anıl Altan'ın evine gitti. Çiftin ikizleri Lina ve Alin ile bir araya gelen Vina'nın çılgın anları sosyal medyayı salladı. Müge Boz o anlara dair sosyal medyadan paylaşım yaptı.

Geçtiğimiz haftalarda bir araya gelen Müge Boz ve Pelin Akil'in çocuklarının buluşması sosyal medyayı salladı. Müge Boz, haftalar sonra hesabından o anlara dair paylaşım yaptı. 

Müge bozdan lina, alin ve vina paylaşımı

Ünlü basketbolcu Caner Erdeniz ile evlenen Müge Boz, yakın zamanda kızı Vina'yı kucaklarına aldılar. Sosyal medyada kızı ile sık sık paylaşım yapan Müge Boz'un kızı Vina kısa sürede fenomen oldu.

müge boz, anıl altan ve pelin akil

Tıpkı onun gibi Anıl Altan ve Pelin Akil'inde ikiz kızları Lina, Alin sevimli halleriyle sosyal medyada en çok takip ediliyor.

anıl altandan lina alin ve vina paylaşımları

Boz, yakın arkadaşlarına ev ziyaretine gitti. Küçük fenomenlerin bir araya gelmesi ise hayranları heyecanlandırdı. Miniklerin eğlenceli anlarını Anıl Altan sosyal medyada paylaştı. 

alin vina ve lina kızları

LİNA'NIN İLK SEKSEK OYUNU!

İkizlerden Lina, parkta seksek oynayan çocuklara katıldı. Lina'nın tıpkı kızlar gibi çizgilerden atlamasına mutlu olan Anıl Altan kızının o anlarını sosyal medyada paylaştı:

İLİŞKİLİ HABER

Galatasaray'ın ünlü oyuncusu Diagne'den alkışlanacak hareket!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 1

velhasıl 1 yıl önce

Çocukların isimleri ne kadar garip ??????????? Lina Alin ve Vina :)))))

Toplam 1 beğeni