Atv ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle 5 sezondur izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Emir Emir Benderlioğlu'nun canlandırdığı Behzat karakterinin EDHO'dan ayrılacağı konuşulurken diziye 3 yeni oyuncunun daha katıldığı öğrenildi.

Atv’nin sevilen ve çok izlenen dizisi Eşkıyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. sezonuyla yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Salı akşamları izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrollerinde usta oyuncu Oktay Kaynarca yer alıyor. Dizide bu hafta yayınlanacak bölümde Behzat’ın öleceği konuşulurken yapılan 3 yeni transfer bomba etkisi yarattı. Edinilen bilgiye göre EDHO oyuncu kadrosuna 3 yeni isim dahil oldu.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre diziye Savaşçı dizisinde Simon rolünü oynayan Soner Türker katıldı. Türker, ekranda genellikle ‘kötü adam’ rollerinde yer alıyor ve başarılı oyunculuğuyla da herkesin takdir ettiği bir isim. Altuntaş’ın sosyal medya hesabından verdiği bilgiye göre diziye Türker ile birlikte iki isim daha dahil oldu.

soner türker

Yönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı diziye ayrıca Ahmet Erkut ve Uğur Keleş de katıldı. Soner Türker ‘Selman Korkmaz’ karakterine hayat verirken, Ahmet Erkut ‘Dayı Korkmaz’ ve Uğur Keleş de ‘Derman Korkmaz’ karakterini oynayacak.

Bu hafta heyecanlı bir bölümle ekrana gelecek olan dizide Emir Benderlioğlu’nun canlandırdığı Behzat karakterinin vurulması ve canı ile mücadele etmesi oldukça dikkat çekecek.

İLİŞKİLİ HABER

Perihan Savaş'tan Yılmaz Zafer paylaşımı!

İLİŞKİLİ HABER

Sinan Akçıl işgalden kurtarılan Şuşa'da şarkı söylemek istiyor

İLİŞKİLİ HABER

'Sanat Güneşi' Zeki Müren'in yeni ortaya çıkan fotoğraf karesi sosyal medyayı salladı!

İLİŞKİLİ HABER

40 kilo ile balkonunda başladı şimdi yıllık tam 50 ton satıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Sefirin Kızı dizisinde Elvan ve Nare'den yeni poz!

BİR YORUM YAPIN 0