Kalp krizi geçiren Mustafa Topaloğlu yeniden hastaneye kaldırıldı!

Katıldığı canlı yayında kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan Mustafa Topaloğlu'ndan bir kez daha korkutan haber geldi, şarkıcının yeniden hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

İki hafta önce önce Demet Akalın ile Alişan’ın sunduğu ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programına katılan şarkıcı, program sonrası aniden fenalaşmıştı. Üç gün boyunca Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören şarkıcı, hastaneden taburcu olup evinin yolunu tutmuştu.

Bugün yeni bir gelişme yaşandı. Snob Magazin'in haberine göre; Mustafa Topaloğlu'nun yeniden hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Topaloğlu'nun, kontrol amaçlı hastanede tutulduğu ve bilincinin açık olduğu ifade edildi.

 

AÇIKLAMA YAPMIŞTI!

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'de gördüğü tedavinin ardından taburcu olan ve yürüyerek hastaneden çıkan Mustafa Topaloğlu gazetecilere, 'Bu kalbimiz motor, bizi yaşatıyor en önemli organımız kalbe iyi bakmak lazım aynı zamanda kalp kırmamak gerek, kalp kırmayın' dedi.

İLK AÇIKLAMA

EŞİ YANINA GELDİ!

Renkli kişiliği ve eğlenceli şarkılarıyla sıkça adından söz ettiren Mustafa Topaloğlu, dün sevenlerini korkuttu. Katıldığı programın bitmesinin ardından kulise geçen Topaloğlu, bir anda terleyip bembeyaz oldu. Eşinin kalp krizi geçirdiğini anlayan Hasibe Topaloğlu, hemen yardım çağırarak en yakın hastaneye gittiler.

Gözyaşları içinde eşinden gelecek güzel haberi bekleyen Hasibe Topaloğlu, hastane önünde kendisini bekleyen muhabirine yaptığı açıklamada "Çok korktum, çok terledi ve bembeyaz oldu. Kalbin sağ alt köşesinden bir pıhtı alındığını söylediler. Kurtuldu çok şükür. Yoğun bakımda kalacak" diyerek gözyaşı döktü.

HAYATİ TEHLİKEYİ ATLATTI

Ünlü türkücünün oğlu Çağlayan Topaloğlu, hastane önünde gazetecilere yaptığı açıklamada "Şu an anjiyo yapılıyor. Kalp krizi geçirdi. İnşallah güzel haberler alacağız" ifadelerini kullandı. Hayati tehlikeyi atlatan Topaloğlu, 72 saat yoğun bakımda tedavi edilecek.

Michael Jordan aşevlerine 2 milyon dolar bağışladı!

İLİŞKİLİ HABER

Michael Jordan aşevlerine 2 milyon dolar bağışladı!
Haluk Levent depremzede hayvanlara kucak açıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Haluk Levent depremzede hayvanlara kucak açıyor!
Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti!

İLİŞKİLİ HABER

Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti!

BİR YORUM YAPIN 2

bayram öztürk 2 yıl önce

geçmiş olsun uzayda tamir ederiz olmazsa rabbim bilir

Toplam 1 beğeni

ali 2 yıl önce

Ne oldu sağa ne oldu boyle??? hani sen uzaylıydın :)

Toplam 2 beğeni