TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu'da Sultan Melikşah'ı oynayan Buğra Gülsoy, karakteri hakkında ilk kez konuştu. Gülsoy, bu projeden ve Melikşah'ı oynamaktan gurur duyduğunu ifade etti. Ayrıca ünlü oyuncu karakterini kendisini daha da olgunlaştırdığının belirtti.

Yapımcılığını Akli Film'in yaptığı Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin başrol oyuncusu Melikşah'ı oynayan Buğra Gürsoy'dan samimi açıklamalar geldi.

buğra gülsoyun oynadığı uyanış büyük selçuklu rekor kırıyor

Yönetmen koltuğunda Emre Konuk'un oturduğu senaryosunu ise Serdar Özönalan'ın yaptığı dizi yayınlandığı günden itibaren sadece ülkemizde değil aynı zamanda tüm dünya ülkelerinde de beğenildi.

buğra gülsoy ilk kez bir tarihi karakteri oynuyor

İzlenme rekoru kıran dizide yer alan Gürsoy, Sultan Melikşah'ı oynadığından beridir hayatında büyük değişimler yaşadığını belirtti.

buğra gürsoyun oynadığı sultan melikşah

Tarihe çocukluğundan beridir ilgi duyan Gürsoy, yer aldığı bu projede oynadığı karakterin kendisini olgunlaştırdığını hatırlattı. Ünlü oyuncu oynadığı karakter hakkında işte böyle konuştu:

"At binme, kılıç sahneleri, kostümler, saç ve makyajın titizlikle hazırlandığı bir prodüksiyonun içindeyiz. Sultan Melikşah’ı oynamaktan çok keyif alıyorum. Geçen her gün daha da olgunlaştığımı hissediyorum."

 

İLİŞKİLİ HABER

Hollywood yıldızı Brad Pitt'ten alkışlanacak hareket!

İLİŞKİLİ HABER

Kuruluş Osman dizisinde oynayan oyuncu Didem Balçın anne oluyor!

İLİŞKİLİ HABER

Defne Samyeli’den annelik açıklaması!

BİR YORUM YAPIN 0