“Abartıldığı kadar bir şey yok” demişti... Buse İskenderoğlu da koronavirüse yakalandı

28 Kasım 2020, 09:22
“Abartıldığı kadar bir şey yok” demişti... Buse İskenderoğlu da koronavirüse yakalandı

Pandemi sürecinde yalı partilerine katıldığı haberleriyle sık sık gündeme gelen Buse İskenderoğlu, sonunda koronavirüse yakalandı.

Koronavirüs salgını sürecinde yalı partilerine katıldığı haberleriyle sık sık gündeme gelen manken ve sunucu Buse İskenderoğlu, sonunda koronavirüse yakalandı. Katıldığı yalı partisi hakkında açıklama yapan manken, "Abartıldığı kadar bir şey yok" demişti. Buse İskenderoğlu'nun Covid-19 testi pozitif çıktı. İskenderoğlu’nun test sonucunun ardından, “Cumartesi Sürprizi” ve “Pazar Sürprizi” programlarının sunucusuz çekilmesi kararı alındı.

Şevval Şahin’in geçtiğimiz haftalarda Yiğit Marcus Aral’ın doğum günü için yalıda düzenlediği doğum günü partisi sonrası partiye katılan bazı kişilerde corona virüs çıkmıştı. Partiye katılan isimler arasında manken Buse İskenderoğlu da vardı.

"Birkaç gün ne olur ne olmaz diye evden hiç çıkmadım." diyen İskenderoğlu, "Gerekli açıklamayı Şevval ile Marcus yaptı zaten. Bunun üzerine benim bir şeyler söylemem doğru olmaz" demişti.

"ABARTILDIĞI KADAR BİR ŞEY YOK" DEMİŞTİ 

Konu hakkında açıklama yapan manken, "Abartıldığı kadar bir şey yok. Partide yazılanları gördünüz birkaç kişide çıktı. Ben de test yaptırdım ve negatif çıktı. Çok şükür bir şey yok" dedi.

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • SÜLEYMAN 1 ay önce Şikayet Et
    eeee hastalık yok demedi ki abartılcak bişeyb yok demişdii
    Cevapla