Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir Instagram'ı yıktı geçti!

12 Nisan 2021, 14:44
Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir Instagram'ı yıktı geçti!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir 4 milyon liraya Zekeriyaköy’den ev almıştı. Demet Özdemir, son paylaşımı ile beğeni topladı.

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir, yeni bir paylaşımda bulundu. Instagram'da 12,5 milyondan fazla takipçisi olan Demet Özdemir adeta yaz mevsimini getirdi. 'Güneş, çiçek, böcek' notuyla paylaşım yapan Özdemir, sosyal medyayı salladı. Güneşli havayı fırsata çeviren Özdemir'in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

İşte Demet Özdemir'in beğeni toplayan paylaşımı...

HAYRANLARINDAN ANLAMLI HEDİYE!

Hayranları, oyuncu Demet Özdemir'in adına topladıkları bağışlarla Kenya'da bir anaokulu yaptırdı. Oynadığı yapımlarla yurtiçi ve yurtdışında hatırı sayılı geniş hayran kitlesine sahip oyuncu, sevenlerinin bu jesti karşısında duygulandı.

YENİ EVİNE TAŞINDI!

Dizi ve reklamlardan kazandığı parayla akıllıca bir yatırım yapan Özdemir, aylardır evinin dekorasyonuyla uğraşıyordu. Hatta işler bir türlü bitmeyince kirada oturduğu Acarkent’teki dairesinden çıkmış, yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı’nın yanına taşınmıştı. 

Güzel oyuncunun evinin tadilatı sonunda bitmiş. Demet Özdemir geçtiğimiz günlerde yeni evine taşınmış. 

REKOR KIRAN PAYLAŞIM!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde, Zeynep karakterini canlandıran Demet Özdemir'i Instagram'da 11.8 milyon kişi takip ederken güzel oyuncunun paylaşımları da rekor beğeni alıyor. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Demet Özdemir bombayı patlattı. Demet Özdemir, Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takıldı. Oyunculuğun yanı sıra dans konusunda da başarısını ve yeteneğini kanıtlayan güzel oyuncu, bu konuda aldığı yorumlar karşısında çok mutlu olduğunu söyledi.

Güzel oyuncu, "Dans etmeyi çok seviyorum. Aslında ilk başta dans videomu paylaşınca biraz tedirgin olmuştum. Ama sonrasında o kadar güzel yorumlar, o kadar güzel geri dönüşler aldım ki gerçekten çok mutlu oldum" açıklamasında bulundu.

Sevenlerine güzel bir müjde de veren Demet Özdemir, "Bunu burada ilk kez size açıklıyorum. Yaz aylarında bir aksilik olmadığı takdirde, nasip olursa güzel bir sinema filmi çekeceğiz. Şimdilik bunu paylaşayım sizlerle" açıklamasında bulundu.

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar