Bozdağ Filmin yapımcılığını üstlendiği Kuruluş Osman dizisine yeni dahil olan Zeynep Tuğçe Bayat, set ortamındaki koronavirüs önlemlerinin yanı sıra işe olan titizliği anlattı. Ayrıca Bayat, son sahnede Özge Törer ile yaşadığı duygusal anlar hakkında konuştu.

Kuruluş Osman'ın 2. sezonunda diziye dahil olan Zeynep Tuğçe Bayat, büyük ilgi gören bir dizide yer aldığı için mutlu olduğunu söyledi. Projeden oldukça etkilenen genç oyuncu bunun yanı sıra set ortamındaki sevgi ve saygı karşısında da memnun kaldığını belirten açıklamalarda bulundu.

zeynep tuğçe bayatın kuruluş osmana dahil olduğu sahne

Diziye katılma sürecini bu sözlerle anlattı:

"Projeye çok hızlı dahil oldum. Senaryoyu okuyunca karaktere çarpıldım. Sete geldiğimde çok şaşırdım, platoyu duymuştum, oturmuş bir set olduğunu duymuştum ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası. Platoyu gezmem bile bayağı sürdü çok büyük çünkü. Daha önce oynamadığım türden bir karakter beni en çok heyecanlandıran yönü bu oldu."

özge törer ve zeynep tuğçe bayat

Oynadığı tarihi karakter Targun Hatun'dan hakkında ise "Bir kadın oyuncu olarak çok sık rast gelemeyeceğiniz tarzda bir karakter. Çok güçlü, savaşçı, ne istediğini biliyor. Diğer taraftan beni etkileyen çok yumuşak kalpli olması. Ailesine çok düşkün olması.argun’u canlandırırken bana hiç uymayan yönlerine odaklandım. Targun kadar sert bir yapım yok, insanlara mesafe koyuyor ve şüpheyle yaklaşıyor. Çok iyi savaşıyor, çok iyi ata biniyor, bunlar beni heyecanlandırdı" şeklinde konuştu. 

zeynep tuğçe bayat tarhun hatun karakterini oynuyor

Ayrıca geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Özge Törer ile oynadığı karşılıklı sahne duygular anlar yaşayan Bayat, sahneyi unutulmamasına dair "Her hafta senaryo geldiğinde Targun’la ilgili yeni bir şey öğreniyorum ve Targun’daki bu gizem karakteri ayakta tutan bir şey. Bala ve Targun’un ilk defa etkileşim kurdukları, birbirlerini anladıkları bir sahne var. Özge’yle (Törer) birbirimize bakıp ağladık o sahneyi çekerken. Özge’yle alışverişimiz o kadar yüksekti ki o sahnenin hissettirdiklerini unutamıyorum" dedi. 

İLİŞKİLİ HABER

Yemin dizisinin Emir'i Gökberk Demirci Özge Yağız ile evleniyor! Gökberk Demirci kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü sanatçı Fatma Girik'e doğum günü sürprizi!

İLİŞKİLİ HABER

Gucci'nin 5 bin liralık "ters" gözlüğü alay konusu oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü ikiz fenomenler Alin ve Lina'nın videolarına olan ilgi arttı!

BİR YORUM YAPIN 0