Berfu Yenenler sanki bir hafta önce doğum yapmamış gibi! Fit hali... Berfu Yenenler kimdir?

01 Nisan 2021, 12:17
Berfu Yenenler sanki bir hafta önce doğum yapmamış gibi! Fit hali... Berfu Yenenler kimdir?

Oyuncu Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler’in bebekleri dünyaya geldi. Oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yenenler, 2019 yılında evlenmiş ve ilk çocukları Kuzey'i de aynı sene ekim ayında kucaklarına almıştı. Doğumdan kısa bir süre sonra sosyal medyaya geri dönen Berfu, bir kez daha fit halleriyle gündeme bomba gibi düştü.

Eser Yenenler ile Berfu Yenenler, mutlu evlilikleriyle sanat dünyasının gözde çiftleri arasında yer alıyor, eğlenceli paylaşımlarıyla takipçileri tarafından büyük beğeni topluyor. Mete bebeğin babasına benzerliği sosyal medyada günlerce konuşulurken, Berfu Yenenler son paylaşımıyla ağızları açık bıraktı.

 Henüz bir hafta önce ikinci kez anne olan Yenenler, kısa sürede eski haline geri döndü.Geçen hafta doğum yapan Berfu Yenenler'in doğum kilolarından hızla kurtulduğunu görenler gözlerine inanamadı.


DOĞUM ANINI YAYINLADI!

Güzel haberi sosyal medyadan duyuran Eser Yenenler paylaştığı bu fotoğrafa; 'Arayan soran herkese çok teşekkür ederiz. Biz artık 4 kişilik bir aileyiz' notunu düştü. İkinci kez annelik sevinci yaşayan Berfu Yenenler ise; ' Mete Yenenler 25.03.2021-13.12' mesajını paylaştı.

Anne Berfu Yenenler de bugün sosyal medya hesabında minik oğlunun fotoğrafını paylaştı ve altına "Evde artık 3 Eser olacak ♥️ Orijinal Eser, Kıvırcık Emmi Eser, Küçük Emmi Eser" notunu düştü.

 

KUZEY'LE FOTOĞRAF!

İkinci kez anne olmak için gün sayan Berfu Yenenler, hamileliğinde altıncı ayı geride bıraktı. 25 yaşındaki Yenenler, oğlu Kuzey ile yeni karelerine, "Bu kadar yakışıklı bakamazsınız Kuzey Emmi Bey... Ne yapalım, eriyelim mi?" notunu düştü. Yenenler'in gönderilerine takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.

KARNI BURNUNDA POZ!

Komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile evlenen Berfu Yıldız, ilk çocukları Kuzey'i 2019 yılında kucaklarına aldı. İkinci kez anne olmak için gün sayan Berfu Yenenler, hamileliğinde altıncı ayı geride bıraktı. 25 yaşındaki Yenenler, yeni karnı burnunda pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Berfu Yenenler, gönderisine şu notu düştü: 24+3 göbüşü... Biraz sohbet edelim. Bu sıralar çok yoruluyorum aslında bu haftalar kolaydır ama bende aşırı bir uyku hali, aşırı bir yorgunluk, inanılmaz bir baş ağrısı... Kuzey de çok çok çok yardımcı oluyor sağ olsun. Huni takıp, gezmeme çok az kaldı. Sizde durumlar ne? Bir de tutulma mutulma bir şeyler vardı. Ooo, her şey süper.

 

BERFU YENENLER KİMDİR?

Berfu Yıldız Yenenler, 1995 yılında Kocaeli İzmit'te dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği'nden mezundur. Adını ilk kez 2015 yılında ailesinin desteğiyle katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması ile duyurmuştur.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar