Star TV'de ekrana getirilen İbrahim Tatlıses'in sunuculuğunu üstlendiği İbo Show Yılbaşı programına konuk olan isimler arasında Bülent Ersoy da yer alıyor. İddialara göre Bülent Ersoy, çekimler için 4 bavul kıyafet ile kanala geldi ve Demet Akalın'ın kulisi Bülent Ersoy için boşaltıldı. Geçtiğimiz haftalarda İbo Show'a katılan bir sanatçının tuvaletini kullandığını gören Demet Akalın'ın çileden çıktığı öne sürüldü.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses yaşadığı silahlı saldırının ardından sağlığına kavuşmaya başladı. Yıllar sonra İbo Show'u çekmeye başlayan İbrahim Tatlıses'in programı ilgi görmeye devam ediyor. İbo Show Yılbaşı Özel bölümün ile ekranlara gelmeye hazırlanırken konu olan Bülent Ersoy'un çekimlere 4 bavul kıyafet ve ayakkabıyla geldiği iddia edildi.

Star TV'de Alişan'la birlikte gündüz kuşağı programı yapan ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın kulisini Bülent Ersoy için boşalttığı da iddialar arasında yerini alıyor.

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda İbo Show’a konuk gelen başka bir kadın sanatçının, kendi lavabosunu kullandığını fark eden Demet Akalın’ın çok sinirlenip, kanalı ayağa kaldırdığı ifade edildi.

İLİŞKİLİ HABER

Kalk Gidelim dizisinde Gülşen sürprizi... Set pozunu paylaştı!

BİR YORUM YAPIN 0