Hakan Hatipoğlu dedesini kaybetti!

Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Hakan Hatipoğlu dedesini koronavirüs nedeniyle kaybetti.

Sunucu Hakan Hatipoğlu yeni yılda dede acısıyla sarsıldı. 93 yaşındaki dedesini koronavirüs nedeniyle kaybeden Hatipoğlu kötü haber şu sözlerle duyurdu:

"93 yaşındaki canım dedem, pamuk dedem ani bir şekilde Covid-19'a yenik düştü. Bende emeği çoktur. Dede torun olmanın ötesinde farklı bir ilişkimiz vardı. Sevginin her şeyi çözebileceğini ben ondan öğrendim. O beni evlat gibi sevdi, ben onu babam gibi. Belki de o yüzden Lila'ya hep senin bana baktığın gözlerle bakıyorum dedem benim. Seni çok seviyorum. Çok özleyeceğiz seni. Mekanın cennet olsun canım benim. Çok üzgünüm."

Hakan Hatioğlu dedesi vefat

Hakan Hatioğlu dedesi vefat

KARANTİNAYA ALINMIŞTI

Survivor'da daha önce yorumculuk yapan Hakan Hatipoğlu, Dominik'ten dönünce karantinaya alınmıştı. Ailesinden uzak bir yerde karantinada olan Hatipoğlu, Instagram hesabından şu sözlerle yaşadığı duyguları anlatmıştı: 

"Herkese selam, 10 gündür merak edenler olmuş. Dominik'ten döndüm, karantinadayım. Kendim evimden, ailemden uzakta...  Tek zor gelen Gizem ve Lila'dan uzak olmak. Çok şükür iyiyim. Hayatımda yaşadığım en zor günler olabilir.  Gelecek kaygısı, ölüm korkusu, güvende olmama hissi... Virüsten öte herkesi saran o korku beni de sardı. Her şeyi tarttım, sorguladım. Ve dedim ki: Hakan bu sana verilmiş ikinci bir şans olabilir..."

4 yaşındaki çocuğun kardaki muhteşem şovu!

İLİŞKİLİ HABER

4 yaşındaki çocuğun kardaki muhteşem şovu!
Ahmet Hakan köşe yazarı Osman Müftüoğlu'nun 10 iyi hayat tavsiyesini seçti!

İLİŞKİLİ HABER

Ahmet Hakan köşe yazarı Osman Müftüoğlu'nun 10 iyi hayat tavsiyesini seçti!

BİR YORUM YAPIN 0