Usta müzisyen İsmail Soyberk'e son veda! İsmail Soyberk kimdir?

15 Ocak 2021, 11:24
Usta müzisyen İsmail Soyberk'e son veda! İsmail Soyberk kimdir?

Türk pop müziğinin önemli isimlerinden olan İsmail Soyberk 67 yaşında hayata veda etmişti. Soyberk'in ölüm haberi müzik dünyasını yasa boğMUŞTYU

Ünlü müzisyen İsmail Soyberk (67), önceki gün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Soyberk’in cenazesi, dün kılınan öğle namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi. Eşi Nuray Soyberk ve kızı Özge Soyberk, taziyeleri kabul etti. Cenazeye Volkan Konak ve Metin Özülkü katıldı.

Türkiye’nin önde gelen bas gitaristlerinden olan ve birçok ünlü isimle çalışan Soyberk’in vefatı sanat dünyasını da yasa boğdu. Ünlü isimler, üzüntülerini mesajlarıyla dile getirdi.

TARKAN'DAN DUGUSAL MESAJ!

Soyberk'in ölüm haberi müzik dünyasını yasa boğdu. Tarkan, Sıla, İskender Paydaş ve Fettah Can gibi isimler paylaşımlarıyla üzüntülerini dile getirdi.

Megastar Tarkan, "Birçok albümümde ve konserlerimde birlikte çalıştığımız büyük müzisyen İsmail Soyberk’i kaybetmiş olmanın üzüntüsü içindeyim. Yeri bir daha dolmayacak çok kıymetli bir üstadımızdı, abimizdi. Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın... Ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine baş sağlığı dilerim." mesajını yayınladı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar