Usta oyuncu Altan Erkekli, TRT 1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisine dahil oldu. Ekranların sevilen ismi Erkekli'nin canlandıracağı karakter bir hayli merak edildi.

TRT 1'in sevilen dönem dizisinin 5. sezonunda 135. bölümle birlikte izleyici karşısına bomba transfer yaparak çıkıyor. Yıllardır ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz Altan Erkekli Payitaht Abdülhamid dizisine dahil oldu. Canlandırdığı karakterlerle hafızalara kazınan usta oyuncu, Payitaht'a dünyaca ünlü bir banker olan Ernest Cassel karakteri ile geliyor.

İngiliz Kralı'nın yakın dostu Alman maliyesinin danışmanı olan Cassel, daha önce Mısır'da görev yapmış, kendi şirketleri adına bir sömürü sistemi kurmuştur. Şimdi Sultan Abdülhamid'in karşısına yatırımcı olarak gelecektir. Osmanlı'nın yeni bir mali düzenle yıkılabileceğini düşünür. Bu yüzden de müttefikler edinecektir.

Karizmatik, son derece şık ve dünya siyasetine hakim birikimli bir karakter olarak izleyeceğimiz Altan Erkekli, bu Cuma 135. bölümüyle yayınlanacak Payitaht Abdülhamid dizisinde ekrana gelecek.

İLİŞKİLİ HABER

Tarkan'ın anne hasreti! Koronavirüs nedeniyle uzak kaldı...

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Polat'ın hesabındaki paralar buhar oldu! 'Acil ulaşın bana!'

İLİŞKİLİ HABER

Bakanlık, Engelsiz Çocuk Buluşması Projesini gerçekleştirdi

İLİŞKİLİ HABER

Usta sanatçı Muammer Sun'dan acı haber! Hayatını kaybetti...

BİR YORUM YAPIN 0