Usta sanatçı Orhan Gencebay, koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldığı iddia edilmişti. Çıkan haberlerin ardından Gencebay'ın eşi Sevim Emre sessizliğini bozup sosyal medyadan açıklamada bulundu.

Sanatçı Orhan Gencebay'ın Orhan Gencebay'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve Şişli'deki özel bir hastanede tedavi altına alındığı söylenmişti.

orhan gencebay hastaneye kaldırıldı

Geçtiğimiz aylarda  aşı olan usta sanatçının tedbir amaçlı hastanede olduğu ifade edildi. 77 yaşındaki Gencebay'ın yakın çevresinden ise; 'Kalbindeki rahatsızlık nedeniyle hastanede' açıklaması yapılmıştı.

Orhan Gencebay'ın hastaneye kaldırılması ile çalkalanırken Sevim Emre, konuya ilişkin açıklamada bulundu.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Sevim Emre, şu ifadeleri kullandı: "Çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapıyorum. Orhan babanız gayet iyi maşallah. Kale gibi. Her sene olduğu gibi rutin kontrollerde. Yalan haberlere itibar etmeyin, sevgiler"

sevim gencebay

İLİŞKİLİ HABER

Nihal Yalçın'la gerginlik yaşayan Tamer Karadağlı'nın katılacağı toplantı ertelendi!

BİR YORUM YAPIN 15

GERÇEK 9 ay önce

spor yapıyorlar zaman zaman sahil şeridi zaten yaşlandı ondandır çukur bahane

Toplam 1 beğeni

izmir 9 ay önce

herşey gozel olacak, sosyete-entel dantel zenginler kurban kesmeyin hayvanlara yazık diyenler kuzu çevirme yapmasını biliyorlar.chp li belediyeler herşey güzel olacak diye kandırmasını biliyordu.şimdide chp ve muhalefet yönetime talip sanki başa gelince tepsilerde tabaklar içinde altın sunacaklar öyle toz pembe anlatıyırlar.sakın inanmayın ellerinizdeki ve kollarınızdaki altınlarıda kaybedersiniz.

Toplam 7 beğeni

Toprak 9 ay önce

Geçmiş olsun Kral, seni seviyoruz,

Toplam 4 beğeni

Adil 9 ay önce

Fatih, Üsküdar, Beykoz ve Eyüp te oturan sanatçı yok ki, Örnek AK Parti Belediyeciliğini görsün.

Toplam 2 beğeni

MEHMET 9 ay önce

Istanbulda herşey güzel olacaktı olmadimi ne yaziiiiiik

Toplam 7 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun