Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah Fahrettin Koca'ya seslendi!

03 Mayıs 2021, 18:36
Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah Fahrettin Koca'ya seslendi!

Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah tam kapanma sürecinde çalışmaya devam ettikleri için set çalışanlarının aşılanması gerektiğini söylemişti.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah, 17 günlük tam kapanma kararının ardından dizi setlerinde çalışmaya devam eden işçilerin de aşılanması gerektiğini söyledi. 5 gün önce Twitter hesabından paylaşım yapan Abdullah, "Tam kapanmada dizi setleri devam etsin kararı çıktı, biz de ediyoruz. Edelim ama futbolcular bile aşılanırken tam kapanmada çalışan set emekçilerinin aşı planlamasında asla konuşulmamasını benim aklım mantığım almıyor" dedi.

HASTALIĞI HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU!

Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz günlerde Clubhouse'taki bir sohbet odasında MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söylemişti. Abdullah, "İlkinde lokal anestezi yapıldı. Bir hafta sonra tekrar genel anesteziyle işlem yapılırken rol aldığım 'Şampiyon' filmi aklıma geldi. Orada kanserli bir kızı canlandırıyordum. 'Ben bu sahneyi görmüştüm. Ben bunları yaşadım' dedim" ifadelerini kullandı. Dizide İnci karakterini canlandıran ünlü oyuncu hayranlarını bir hayli korkutmuştu.

Güzel oyuncunun hastalığı ile ilgili gelişmeler merak ediliyordu. Abdullah, geçtiğimiz Pazar günü Levent'te bir parkta köpeğini gezdirirken görüntülendi. Ünlü oyuncunun maskesiz olması dikkatlerden kaçmadı. Güzel oyuncu, "Ben sosyal medyayı kullanıyorum. Oradan konuşuyorum" dedi. Sorular tekrar sorulunca Abdullah, "Hastalık işte geliyor" şeklinde konuştu. 'Masumlar Apartmanı' dizisinden ayrılacağı iddialarına ise oyuncu, "Yok" diyerek, yalanladı.

İNCİ DİZİYE VEDA MI EDİYOR?

 

TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah'tan yeni haberler var. Başarılı oyuncu, diziden ayrılacağı yönünde çıkan haberler karşısında sessizliğini bozdu.

Masumlar Apartmanı'nın yayınlanan son bölümünde Farah Zeynep Abdullah'ın olmayışı gündeme bomba gibi düşmüştü. Dizi takipçilerinin dikkatini çeken bu durum ünlü oyuncunun diziden ayrılacağı haberlerini de beraberinde getirdi. Sevilen dizide Han ile tartışan İnci sonrasında çekip gitmişti ve yayınlanan son bölümünde yer almamıştı. Dizinin merak edilen isminin akıbeti ise merak konusu olmuştu.

Masumlar Apartmanı'nda Farah Zeynep Abdullah için ayrılık olarak yorumlanan bu duruma cevap ünlü isimden geldi. Güzel oyuncu, Instagram hesabından hayranlarının sorularını yanıtladı. Benimle ilgili varsayımlar hadi bakalım başlığı altında gelen soruları yanıtlayan başarılı isim, bir takipçisinden gelen "Diziden ayrıldı diyorlar?" sorusuna "Kim diyo" cevabını verdi. Farah Zeynep Abdullah, böylelikle hakkında çıkan ayrılık haberlerini de yalanlamış oldu.

 Ünlü oyuncu, “Benimle ilgili varsayımlar” başlığı altında, gelen yorumlara karşılık verdi. Bir takipçisi Farah Zeynep Abdullah’a “Evliliğe çok soğuksun” dedi, oyuncunun yanıtı “Çok demeyelim de yeterince soğuğum diyelim” oldu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar