O mektup yıllar sonra ortaya çıktı! İbrahim Tatlıses'i vurmadan 3 yıl önce...

26 Ocak 2021, 09:33
O mektup yıllar sonra ortaya çıktı! İbrahim Tatlıses'i vurmadan 3 yıl önce...

Yeniden vurulma davası görülen İbrahim Tatlıses'in olayına dair bilinmeyenler ortaya çıkmaya devam ediyor. İbrahim Tatlıses'i yayın sonrası aracına doğru giderken kafasından vuran Abdullah Uçmak'ın vurmadan 3 yıl önce gönderdiği mektupların sırrı ortaya çıktı.

Usta şarkıcı İbrahim Tatlıses 2011 yılında Beyaz Tv binasında yayını bittikten sonra sekreteriyle beraber binadan ayrıldı.

Aracına bindiği sırada ise silahlı saldırıya uğradı. Ağır yaralanan İbrahim Tatlıses aylarca yoğun bakımında kaldıktan sonra uzun bir süre de fizik tedavi gördü.

İbrahim Tatlısesin başından vurulduğu

Abdullah Uçmak tarafından silahlı saldırıya uğrayan Tatlıses'in davasına ilişkin bilinmeyenler ortaya çıkmaya devam ediyor. Uçmak'ın Tatlıses'i vurmadan 3 yıl önce tehdit mektubu gönderdiği öğrenildi.

ibrahim tatlısesin annesini kaybettiği andan bir kare

Tehdidin yanı sıra Uçmak, Tatlıses'ten yüksek miktarda para talep ettiği ortaya çıktı. Uçmak, Ali Tekin Akkoyunluoğlu ve Mehmet Sebe adındaki adamlarıyla gönderdiği mektubun sırrı ortaya çıkınca savcılık iki zanlı hakkında 15 yıla kadar hapis istemiyle yargıladı. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
15 Yorum Var
 • Deli Yürek 3 ay önce Şikayet Et
  Fetö ve Pkk kahrolsun , bu milleti asla yenemeyeceksiniz ...
  Cevapla
 • Mesut 3 ay önce Şikayet Et
  Ibonun akrabasımısın kayda gecmıyon.
  Cevapla
 • Etdem 3 ay önce Şikayet Et
  Bunlar bir ara barismislardi niye sonradan kapıştilar tekrardan?
  Cevapla
 • Şef 3 ay önce Şikayet Et
  Para para
 • Ali Özkan 3 ay önce Şikayet Et
  Abdullah Ucmak Kardesime helal olsun...!!!! Delikanli adamlar bir defa ölür...!!! korkaklar gibi yasayip, üc bes gün daha gün yüzü görmek icin lagim cukurlarini doldurmazlar...
  Cevapla
 • Ejder 3 ay önce Şikayet Et
  su testisi..
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun