Güldür Güldür Show'un yıldızı Mahir İpek anne acısıyla sarsıldı!

Show TV'de yayınlanan Ali Sunal'ın sunuculuğunu üstlendiği Güldür Güldür Show programında yer alan oyuncu Mahir İpek'in annesinin vefat ettiği ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun annesi 4 Ocak'ta koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Güldür Güldür Show'daki performansı ile büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Mahir İpek annesi Naciye İpek ve babası İsmail İpek koronavirüse yakalanmıştı. Anne Naciye İpek, 4 Ocak'ta hayatını kaybetti.

TV100'de yer alan habere göre, hastanedeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Naciye İpek, Ankara'da toprağa verildi. Yakın çevresinde de çok sevilen annesinin yasını tutan oyuncu bu süreçte program çekimlerini ise hiç aksatmadığı öğrenildi.

MAHİR İPEK KİMDİR?

Aslen Kahramanmaraş, Afşinli Mahir İpek, 1972 yılında Ankara’da doğmuştur. Babası aşık İsmail İpek’dir. Lisede iken tiyatro kurslarına gitti. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. 1990 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda bir oyun seyrettikten sonra orada olmak istedi ve bir sene sonra da orada oldu, şimdi orada yönetim kadrosundadır.

2012 – 2015 yılları arasında TRT1‘de yayınlanan ve senaryosunu Birol Güven‘in yazdığı ve başrollerinde Ufuk Özkan ve Ecem Özkaya Üstündağ’ın oynadığı “Zengin Kız Fakir Oğlan” adlı dizide Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Gözde Okur, Ferdi Akarnur, Zerrin Epikmen, Kemal Kuruçay, Şeyla Halis ile beraber oynadı.

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0