Emine Erdoğan'ın Başkan Erdoğan paylaşımına rekor beğeni!

26 Şubat 2021, 09:33
Emine Erdoğan'ın Başkan Erdoğan paylaşımına rekor beğeni!

Emine Erdoğan, sosyal medya hesaplarından eşi Başkan Erdoğan ile olan bir fotoğrafını paylaşarak doğum gününü kutladı. Paylaşıma anında binlerce beğeni ve yorum geldi.

26 Şubat 1954 yılında dünyaya gelen Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum günü vesilesiyle birçok mesaj yayınlandı.

Emine Erdoğan ve eşi Başkan Erdoğan

Aralarında eşi Emine Erdoğan'ın ki ise dikkat çekti. Emine Erdoğan Twitter ve Instagram hesaplarından Başkan Erdoğan ile olan bir fotoğrafını saat 00:00'de paylaşarak altına "İyi ki doğdun..." notunu düştü.

emine erdoğanın doğum günü paylaşımı

Sosyal medyada ilk kez bu tür bir paylaşım yapan Emine Erdoğan'ın gönderisine 1 milyona yakın olan takipçileri mesaj ve beğeni yağdırdı.

başkan erdoğan ve emine erdoğan

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • Mehmet 2 ay önce Şikayet Et
  Başkan Erdoğan'ın ömrüne ve ferasetin Allah bereket versin.
  Cevapla
 • Resul YANIK 2 ay önce Şikayet Et
  İyi ki varsın iyi ki doğdun iyi ki seni tanımışız Allah sağlıklı uzun ömürler versin hizmetlerini daim eylesin Allaha emanet ol
  Cevapla
 • Recep IŞIK 2 ay önce Şikayet Et
  Pek mhuterem BAŞBUĞUM,BAŞ KOMUTANIM,ULU HAKAN ve ULU LİDERİM,HADİM ÜL TÜRKİYEM,HADİM ÜL HARAMEYNİM in doğum gününü kutlar hürmetle ellerinden öper,Yüce Yaratan dan kendisine hayırlu uznu ömürler diler Yüce Yaratan onu dünya liderlerine ÖNDER,bizimkilere de ÖRNEK kılması dileğimi iletir Yüce Yaratan yar ve yardımcısı,yolu açık bahtı APAK,sağlık ve mutluluğu heeeep ama hep sürekli olsun der durmak,durdurulmak yok UÇARAKTA DEĞİL IŞIK HIZI YOLA DEVAM!
  Cevapla
 • kudüs kartalı 2 ay önce Şikayet Et
  iyiki doğdun allaha şükürler olsun sayın cumhurbaşkanım allah seni ve kabineni başımızdan eksik etmesin anne ve babacığına allahtan rahmet diliyoruz mekanlar cennet
  Cevapla