TRT1'in Pazar günlerine damga vuran dizisi Teşkilat dizisi yoluna bomba gibi devam ederken fenomen yapımdan peş peşe ayrılıklar yaşanacak. Mesut Akusta ve Ezgi Eyüboğlu'nun ardından iki isim daha diziden ayrılıyor.

29 Mayıs'ta sezon finali yapacak TRT'nin reyting rekortmeni "Teşkilat" dizisinde yeni ayrılıklar yaşanacak. Son kulis bilgilerine göre; dizinin yeni bir gelişme olmazsa yeni sezonda da devam etmesi planlanıyor. 1 Mayıs Pazar günü tekrarı yayınlanan dizinin yeni bölümü ise 8 Mayıs Pazar günü ekrana gelecek.

Dizide ayrıca yakında iki ayrılık yaşanacak. Ezgi Eyüboğlu’nun ardından dizinin Hakkı Dayı’sı Tuncer Salman ve Tövbekar’ı Hakan Boyav da diziye veda edecek.

Teşkilat

Tims&B Productions imzalı TRT1 ekranlarının uzun soluklu dizisi Teşkilat yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan özel ekibin yaşadıklarını konu alan dizi en son 44. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı ise merak ediliyor. İşte Teşkilat 45. bölüm fragmanı ve son bölüm yaşananlar...

Halit ve tüm ekip Ceren'in ölümüyle sarsılır. Halit başkan yıllar önce öldüğünü sandığı kızının Ceren olduğunu öğrenince geçmişiyle barışır. Fakat Yıldırım'ı içeri almak için yeni bir nedeni vardır. Halit'in Yıldırım'ı yakalamak için yaptıklarında en büyük destekçisi Serdar olur.

TEŞKİLAT DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Teşkilat dizisinde, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın olağanüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara'da uzun zamandır ilk kez bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarını konu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir ateş çemberinin içinde "kötü adamların" kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak. 

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCULARI

Geçtiğimiz günlerde Star TV'de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde birlikte oynayan Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul, yeni dizide tekrar birlikteler. Bir başka tesadüf ise Deniz Baysal'ın Savcı Derya rolünü canlandırdığı Söz'de birlikte rol aldığı ve Erdem Yarbay'ı oynayan Nihat Altınkaya'nın da yine TRT Ankara dizisinde rol alması oldu. Mart ayı gibi yayınlana girmesi beklenen dizide ayrıca Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant, Mesut Akusta ve Atılay Uluışık gibi güçlü oyuncular rol alıyor.

İLİŞKİLİ HABER

Doctor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığı Çin'de vizyona girdi!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Özlem Yılmaz'dan radikal karar! Bıraktı...

BİR YORUM YAPIN 8

Ali 2 hafta önce

Aslında hainleri gebertmeleri çok güzel insanın hoşuna gidiyo, ama biraz fazla profesyonel planlar oluyo ve gerçekleşiyo,fazla abartıyolar

Tatlı 2 hafta önce

Şunların ikisi Ukraynada olsaydı, Ukrayna kazanmıştı savaşı

vatansever Gurbetci 11 ay önce

bu kadar elistri niye acaba siz yapu ziz ozaman biz izleyelim,, daha düne kadar böyle bir dizi yoktu ne güzel masaalh, ama sizlere yemetmez degilmi. yolunuz acik olksun gencler ve yapimcilar.

Toplam 7 beğeni

fatih caner 1 yıl önce

böyle milli bir konu ve berbat bir senaryo berbat bir oyuncu kadrosu görevimiz tehlikeyi hiç mi seyretmediniz.oyuncular odun gibi , dağda çatışma üst baş tertemiz. kız yoruldum biraz dinleneyim diyor sanki parkta yürüyüşteler. biraz ciddiyet , yada siz bu işi bırakın hayallerimizi yıkmayın.

Toplam 6 beğeni

ali 11 ay önce

filim bu..

Toplam 1 beğeni

Ela 11 ay önce

Konusu ve senaryosu çok güzel ne saçmılıyorsun sonuçta dizi bu hangi dizi saçma degilki

Toplam 1 beğeni

DERMİŞİM 1 yıl önce

Onca emek bizdeki senaryo üretememk ve bazı sahneleri abartı veya anlamsız yaparak çöpe atılıyor dizi güzel konuda çok güzel ama sıradan basit bir senaryo ve amatördende beter çekimler en iyisi dizi yapma işini biz bırakalım

Toplam 7 beğeni

fatih 11 ay önce

sen çekte onu izleyelim

Toplam 0 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun