Michelle Obama: Örgü örmeyi öğrendim!

Eski First Lady Michelle Obama, eşi Barack Obama ile emeklilik planları olduğunu açıkladı.

Beyaz Saray'dan ayrıldığı günden beri çeşitli kampanyalarda görev alan eski First Lady Michelle Obama, emekliliğe doğru adım attığını anlattı. ABD Başkanı eski Barack Obama ile yaz mevsimini takip ettiklerini söyleyen Obama, "Emekli olup daha çok birlikte vakit geçirebileceğiz" dedi.

"BİR DAKİKALIĞINA NEFES ALDIK"

The People dergisine konuşan Michelle Obama, Joe Biden kampanyasında da rol aldıktan sonra Donald Trump'ın seçimi kaybetmesiyle ilgili "Bir dakikalığına nefes aldık ancak daha yapılacak çok iş var" diye konuştu.

"BOŞ ZAMANLARIMDA YÜZÜYORUM"

Siyaset ve yardımseverlik adımlarının yanı sıra günlük yaşamlarını nasıl geçirdiklerini de anlatan 57 yaşındaki Obama, boş zamanlarında yüzdüğünü ve örgü örmeyi öğrendiğini söyledi.

BİR DAHA KIŞI YAŞAMAK İSTEMİYORUZ"

Eski First Lady, "Barack ve ben bir daha kışı yaşamak istemiyoruz. Obama Vakfı'nı başka birinin çalışmaları devam ettirmesi ve bizim emekli olup daha çok birlikte vakit geçirmemiz için inşa ediyoruz" dedi.

Avatar, yeniden en çok gişe hasılatı getiren film oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Avatar, yeniden en çok gişe hasılatı getiren film oldu!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0