Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirenlere seslenen Hakan Ural, “Yaptıklarından dolayı ve çocuklarımıza daha iyi bir hayat sağladığı için teşekkür etmelisiniz” dedi. İşte Ural'ın o açıklamaları...

Kanal D’nin hafta içi her sabah ekrana gelen “Neler Oluyor Hayatta” programının sunuculuğunu üstlenen Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan için yapılan eleştirileri yersiz bulduğunu söyleyen Ural, “Erdoğan’ı neden eleştiriyorsunuz?” diye sordu.

Hakan Ural cumhurbaşkanına övgü dolu sözler

“TEŞEKKÜR ETMELİSİNİZ”

Hakan Ural, “Erdoğan’a yaptıklarından dolayı ve çocuklarımıza daha iyi bir hayat sağladığı için teşekkür etmelisiniz. Adam hiçbir şey yapmasa bile yol yaptı ve o yollar sizin arsalarınızın yakınından geçince arsalarınız değerlendi.” dedi.

“EMEĞİNİN HAKKI ÖDENMEZ”

Geçtiğimiz günlerde 67’inci yaşına giren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü kendi Instagram sayfasından kutlayan Hakan Ural, “Doğum günün kutlu olsun Reis, Allah tüm sevdiklerinle sağlıklı huzurlu mutlu nice uzun yaşlar kutlamanı nasip etsin. Devletine milletine emeğinin hakkı ödenmez hizmetlerin saymakla bitmez, Allah razı olsun.” notunu düşmüştü.

BİR YORUM YAPIN 14

merttttt 9 ay önce

süpersin Hakan bey. Çok yaşa sayın başkanım. Allah yer ve yardımcın olsun.

Toplam 1 beğeni

Ertuğrul 9 ay önce

Adamsın adam.Maşallah...

Toplam 2 beğeni

vatansever 9 ay önce

Hakan Bey ADAMSIN

Toplam 2 beğeni

Hans 9 ay önce

Durdugun yerden Reissi savunamassin, yemezler anam planlarınız yoksa ben bir şey bilmiyon, yada doğruysa dediklerin işinden olacan Hakan bey demedi deme...

Hakan 9 ay önce

Adamsın. Bu zamanda rengini belli etmen Bile değerli

Toplam 1 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun