Süheyl Uygur ve Behzat Uygur: Babamı güldürmek çok zordu!

Süheyl Uygur ve Behzat Uygur kardeşler usta tiyatrocu Nejat Uygur'u anlattı.

Süheyl ve Behzat Uygur, 'Dünya Tiyatrolar Günü'nde babaları usta tiyatrocu Nejat Uygur'u anlattı. Pandemi döneminde "Hey Gidi Günler- Şarkılı İnteraktif Komedi" oyununu sahneye koyan Uygur kardeşler, babalarını güldürmenin hiç de kolay olmadığını söyledi.

Bir dönem oynadıkları 'Boynuz Kulağı Geçer' oyunlarını babalarının izlediğini söyleyen Behzat Uygur, o anki duygularını "Oynadığımız oyunlarda yüzündeki ifade bizim için önemliydi, Nejat Uygur'u güldürmek kolay değildi. Asla iltimas geçmezdi. Kalkıp alkışlaması bunun göstergesi olmuştu" sözleriyle anlattı. Behzat Uygur, babasının en çok Charlie Chaplin'e güldüğünü sözlerine ekledi.

Oyuncu Belçim Bilgin'den rengarenk paylaşımlar!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Belçim Bilgin'den rengarenk paylaşımlar!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0