Cenan Adıgüzel açıkladı! Arif Güloğlu'nun sağlık durumu nasıl?

23 Nisan 2021, 10:15
Cenan Adıgüzel açıkladı! Arif Güloğlu'nun sağlık durumu nasıl?

'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2' oyuncularından Cenan Adıgüzel ve Emin Oğuz Çelebi, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden ikiliden Adıgüzel, lenfomaya yakalanan Arif Güloğlu'nun sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Önceki gün Bebek'te görüntülenen BKM Mutfak yapımı 'Çok Güzel Hareketler 2' oyuncuları Cenan Adıgüzel ve Emin Oğuz Çelebi, gazetecilerle sohbet etti. İkiliden Cenan Adıgüzel, geçtiğimiz haftalarda lenfomaya yakalandığı ortaya çıkan ve tedavisi nedeniyle ekipten bir süre ayrı kalacak olan Arif Güloğlu hakkında konuştu.

27 yaşındaki oyuncu, "Arif Güloğlu iyi, tedavisine devam ediyor. Her gün konuşuyoruz neredeyse. Morali yerinde, tedavisine devam ediyor" ifadelerini kullandı. Cenan Adıgüzel, sözlerine; "İnşallah en yakın zamanda aramıza gelecek İlk tedavisine güzel yanıt verdi. Her gün dua ediyoruz Arif’e. İnşallah düzelip, geri dönecek aramıza" diye devam etti.

 

 

 

KENDİSİ DE AÇIKLAMA YAPMIŞTI!

Kemoterapiye başlayan Arif Güloğlu, sağlık durumunun iyiye doğru gittiğini söyledi. Güloğlu sosyal medya hesabından "Her şey böyle güzel ilerlerse 4 ay sonra işimin başına dönerim" dedi. Bu haber sonrası yüreklere su serpildi. Genç yaşında yakalandığı hastalık herkesi üzmüştü. 

arif güloğlu

Genç kadrosuyla Pazar akşamları ilgiyle izlenen tiyatro programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den üzen bir haber geldi. 24 yaşındaki oyuncu Arif Güloğlu'nun lenf kanserine yakalandığı öğrenildi. Oyuncunun ekip arkadaşları Çok Güzel Hareketler oyuncuları ile hocası Yılmaz Erdoğan'dan da Güloğlu'na BKM Sahne'den destek geldi.

Yılmaz Erdoğan yapmış olduğu açıklamada Güloğlu'nu her gün aradığını belirtti. Sanatçı tıpkı Arif Güloğlu gibi hastalığı bulunan ve tedavi sürecinde olan herkese ve ailelerine de şifa diledi.

Erdoğan öğrencisi için, 'Biz BKM ekibi olarak daha önce hiç böyle büyük bir sınava hiç denk gelmedik. Bizim için çok değişik bir süreç. En güvenli ve en iyi bakımlarda. Bu hastalığın tartışmasız ilacı sevgi ve moral. Arif'le her gün konuşuyorum durumu iyi. Bundan sonraki tüm skeçler ve bütün çalınan ziller Arif için. Sizler de kapasitenizi bir kat yukarı çıkartacaksınız. Arif'i güldürdüğünüz sürece işler yolunda demektir. Seyircimizin de duası eklenince de iyileşmeme ihtimali yok. Arif ve onun gibi dertleri olan herkes için geçerli.' ifadelerini kullandı.

Genç oyuncu da bu durumla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayımladı. Güloğlu mesajında, 'Böyle bir aileye sahip olduğum için çok şanslıyım be. Bütün zorlukları nasıl aştıysak bunu da öyle aşacağız.' ifadesine yer verdi.

ARİF GÜLOĞLU'NA DESTEK MESAJLARI

KANSERE YAKALANAN OYUNCUDAN İLK AÇIKLAMA!

Tedavi sürecinde olan oyuncudan da dün akşam ilk açıklama geldi. Güloğlu, 'Kısa süre önce konulan lenfoma teşhisi sonrası tedavime başlandı. Bu süreci, doktorlarım, ailem, dostlarım ve BKM Mutfak ekibinin ilgi ve desteğiyle hızla atlatacağıma inanıyorum. Sevgi dolu dileklerinize çok teşekkür ederim. En kısa sürede yeniden, sağlıkla buluşmak üzere.' ifadelerini kullandı.

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

18 Eylül 1997 tarihinde Ankara'da doğan Arif Güloğlu, çocukluğundan beri tiyatro sahnelerinde yer alıyor. Ankara'dan İstanbul'a gelen oyuncu mesleğine, Yılmaz Erdoğan'ın kurduğu tiyatro ekibinde devam ediyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Gül 1 ay önce Şikayet Et
  Kardeşimize geçmiş olsun lenfoma hastalığının tedavisi olumlu sonuç veriyor lenfoma çok çeşitleri olan bir hastalık olduğu için tedavileri de ona göre yapılıyor
  Cevapla
 • Minel 1 ay önce Şikayet Et
  Videoda aşırı sigara tükettiği yazıyor bu yanlış bilgi. Sigara tüketiyor ama aşırı değil. Allah şifa versin.
  Cevapla
 • semih 1 ay önce Şikayet Et
  Allah şifa versin, çok severek izlerim . İnşallah tez kurtulur.
  Cevapla