Kansere yakalanan oyuncu Arif Güloğlu'ndan haber var!

12 Nisan 2021, 17:45
Kansere yakalanan oyuncu Arif Güloğlu'ndan haber var!

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında yer alan oyuncu Arif Güloğlu, lenf kanseri olmuştu. Genç oyuncudan hayranlarını sevindiren haber geldi. Tedavisi iyiye giden genç oyuncu bizzat sosyal medyadan açıklamada bulundu.

Kemoterapiye başlayan Arif Güloğlu, sağlık durumunun iyiye doğru gittiğini söyledi. Güloğlu sosyal medya hesabından "Her şey böyle güzel ilerlerse 4 ay sonra işimin başına dönerim" dedi. Bu haber sonrası yüreklere su serpildi. Genç yaşında yakalandığı hastalık herkesi üzmüştü. 

arif güloğlu

Genç kadrosuyla Pazar akşamları ilgiyle izlenen tiyatro programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den üzen bir haber geldi. 24 yaşındaki oyuncu Arif Güloğlu'nun lenf kanserine yakalandığı öğrenildi. Oyuncunun ekip arkadaşları Çok Güzel Hareketler oyuncuları ile hocası Yılmaz Erdoğan'dan da Güloğlu'na BKM Sahne'den destek geldi.

Yılmaz Erdoğan yapmış olduğu açıklamada Güloğlu'nu her gün aradığını belirtti. Sanatçı tıpkı Arif Güloğlu gibi hastalığı bulunan ve tedavi sürecinde olan herkese ve ailelerine de şifa diledi.

Erdoğan öğrencisi için, 'Biz BKM ekibi olarak daha önce hiç böyle büyük bir sınava hiç denk gelmedik. Bizim için çok değişik bir süreç. En güvenli ve en iyi bakımlarda. Bu hastalığın tartışmasız ilacı sevgi ve moral. Arif'le her gün konuşuyorum durumu iyi. Bundan sonraki tüm skeçler ve bütün çalınan ziller Arif için. Sizler de kapasitenizi bir kat yukarı çıkartacaksınız. Arif'i güldürdüğünüz sürece işler yolunda demektir. Seyircimizin de duası eklenince de iyileşmeme ihtimali yok. Arif ve onun gibi dertleri olan herkes için geçerli.' ifadelerini kullandı.

Genç oyuncu da bu durumla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayımladı. Güloğlu mesajında, 'Böyle bir aileye sahip olduğum için çok şanslıyım be. Bütün zorlukları nasıl aştıysak bunu da öyle aşacağız.' ifadesine yer verdi.

ARİF GÜLOĞLU'NA DESTEK MESAJLARI

KANSERE YAKALANAN OYUNCUDAN İLK AÇIKLAMA!

Tedavi sürecinde olan oyuncudan da dün akşam ilk açıklama geldi. Güloğlu, 'Kısa süre önce konulan lenfoma teşhisi sonrası tedavime başlandı. Bu süreci, doktorlarım, ailem, dostlarım ve BKM Mutfak ekibinin ilgi ve desteğiyle hızla atlatacağıma inanıyorum. Sevgi dolu dileklerinize çok teşekkür ederim. En kısa sürede yeniden, sağlıkla buluşmak üzere.' ifadelerini kullandı.

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

18 Eylül 1997 tarihinde Ankara'da doğan Arif Güloğlu, çocukluğundan beri tiyatro sahnelerinde yer alıyor. Ankara'dan İstanbul'a gelen oyuncu mesleğine, Yılmaz Erdoğan'ın kurduğu tiyatro ekibinde devam ediyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Gül 1 hafta önce Şikayet Et
  Kardeşimize geçmiş olsun lenfoma hastalığının tedavisi olumlu sonuç veriyor lenfoma çok çeşitleri olan bir hastalık olduğu için tedavileri de ona göre yapılıyor
  Cevapla
 • Minel 1 hafta önce Şikayet Et
  Videoda aşırı sigara tükettiği yazıyor bu yanlış bilgi. Sigara tüketiyor ama aşırı değil. Allah şifa versin.
  Cevapla
 • semih 2 hafta önce Şikayet Et
  Allah şifa versin, çok severek izlerim . İnşallah tez kurtulur.
  Cevapla