Masumiyet dizisinde Hale karakterine hayat veren Hülya Avşar'ın dizinin önceki bölümlerinde yüzüne uygulanan filtre ile gündem olmuştu. Dün yayınlanan son bölümde tekrar Avşar'a filtre uygulanınca yine sosyal medyada gündem oldu.

Fox TV'nin sevilen yapımlarından olan Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü ile başrollerini paylaştığı Masumiyet dizisinde Hale karakterine hayat veren Hülya Avşar'ın yüzüne uygulanan gençlik filtresi Twitter'ın gündemine oturdu.

Masumiyet'in ilk bölümlerinde Hülya Avşar'ın tüm yüz hatları belli olurken son bölümlere doğru ünlü oyuncuya özel filtre uygulanarak yüz hatları flu hale getirildi.

57 yaşındaki Hülya Avşar sosyal medya hesabından son yaptığı paylaşım ile adeta gelen eleştirilere meydan okudu. Filtresiz, sıfır makyaj hali ile poz veren Hülya Avşar doğal güzelliği konuşturdu.

Hülya avşardan makyajsız poz

OLAYIN GEÇMİŞİ

Hale karakteri ile uzun bir ara verdiği ekranlara muhteşem bir dönüş yapan Hülya Avşar, olayla ilgili ilk kez konuştu.

Filtreli sahnelerden haberi olmadığını söyleyen Hülya Avşar, şu ifadeleri kullandı: 'Hepimiz şaşırdık; valla bir yanlışlık oldu. Aramam gereken yerleri aradım biraz gerildik, ama sonra da ne olacak yani dalga geçmeye başladı. Umurumda değil neysek o!'

 

Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde yüzüne gerçeğin de ötesinde filtre uygulanan Hülya Avşar, kullanıcılar tarafından Twitter üzerinden alay konusu oldu.

"HÜLYA AVŞAR'IN YÜZÜNÜ ARIYORUM"

Avşar'ın filtreli yüzüne kullanıcılar, "Hülya Avşar'la sırlar dünyasına yolculuk", "Hülya Avşar'a nasıl bir filtre uygulandıysa artık kadının burnu yok", "Hülya Avşar'ın yüzünü arıyorum" şeklinde yorumlar sıraladı.

HÜLYA AVŞAR DA GÜLDÜ

Sosyal medyada kendisi hakkında atılan yorumlara gülerek yanıt veren Avşar, "Ben de aynı fikirdeyim." diyerek bir kullanıcı tarafından yapılan yorumu paylaştı.

İLİŞKİLİ HABER

Yoğun bakıma alınan Hakan Altun'dan haber var!

İLİŞKİLİ HABER

Suudi Arabistan'da bir ilk: Kadın görevliler hac ve umre ziyaretinde güvenliği sağlayacak

BİR YORUM YAPIN 6

ASILBEY@06ÇUBUK 1 yıl önce

Makyajsız haliyle tanınmadığı bir yerde gezse,inanın kadın olarak bir kişinin bile dikkatini çekmeyecek kadar değişkenlik var.

HIDIR BUDUR 1 yıl önce

Siz ne derseniz deyin.. Boğazdan bi restorantdan yemek çıkışı gazetecilerin "Şehitlerimiz var ne düşünüyorsunuz ?" sorusuna " PKK'lıları kasdederek BİZDEN DE ŞEHİTLER var " diyen Hülya AVŞAR bir başka ülkede o anda bitmiştir. O şehitlerin kanı ile sulanmış vatan toprağında gezerken insanın ruhu sızlarr ama nerdeee..???

konuk 1 yıl önce

Oyunculuğunu bu dizide beğenmedim.

Toplam 1 beğeni

gurbetchi 1 yıl önce

bence makyaj cirkinlestiriyor.. daha yasli görünüyor..

meyyid 1 yıl önce

bizde inandık

Yorumların Tümünü Okuyun