Ünlü şarkıcı Mehmet Erdem hakkında kabin görevlisine saldırdı iddiası

12 Nisan 2021, 14:59
Ünlü şarkıcı Mehmet Erdem hakkında kabin görevlisine saldırdı iddiası

Ünlü şarkıcı Mehmet Erdem hakkında Türkiye - Amerika uçağında yolculuğu esnasında kendisiyle geç ilgilendiği için bir kabin memurunu darp ettiği ve uçakta bulunan diğer yolculara zor zamanlar geçirttiği iddiaları ortaya atıldı.

Ünlü şarkıcı ve müzisyen Mehmet Erdem hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Takvim'in haberine göre; İstanbul'dan Chicago'ya uçan sanatçı Mehmet Erdem, alkolü fazla kaçırmasının da etkisiyle bulunduğu uçakta olay çıkardı. Yerinden kalkan Erdem iddiaya göre kendisiyle geç ilgilenen / ilgilenmeyen kabin memuruna fiziki müdahalede bulundu.

Kafalar grubu üyelerine hapis cezası! Fenomenler şokta...İLİŞKİLİ HABERKafalar grubu üyelerine hapis cezası! Fenomenler şokta...

Erdem'in istediği alkollü içeceğin geç gelmesine sinirlendiği iddia edildi. Kendisiyle aynı sınıfta uçan yolcular tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Erdem'in sözlü tartışmaya devam ettiği Business sınıfındaki diğer yolculara da korku dolu anlar yaşattığı da iddialar arasında. Erdem tarafından ise konuyla alakalı bir açıklama gelmedi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
30 Yorum Var
 • Barış 3 hafta önce Şikayet Et
  İsin içinde alkol var
  Cevapla
 • Kurt bey 3 hafta önce Şikayet Et
  Kim bu be unlu sanatcimi tanimiyorum
  Cevapla
 • gurhan 3 hafta önce Şikayet Et
  Bu dingilleri sanatçı diye çıkarıyorlar milletin önüne. İnsanlıktan, adamlıktan nasibini almamışları.
  Cevapla
 • Ali 3 hafta önce Şikayet Et
  Her önüne geleni her şarkı söyleyeni ünlü diye sunarsanız..Medya gazıyla çıktıkları manşetleri kötü tarafları magazin insanları haline gelerek süslerler.
  Cevapla
 • ÜLKÜCÜ 3 hafta önce Şikayet Et
  İsmini ilk defa duydum, nasıl ünlüyse. Ya da neyle ünlüyse.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun