Tüm vaktini Dubai'de açtığı restoranına harcayan CZN Burak, Dubaili oyun şirketi Boss Bunny ile bir oyun için ortaklık kararı aldı. Sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla çıkardıkları oyunu anlattı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünü Türkiye sınırlarını aşan ve vaktinin çoğunu Dubai'de yer alan restoranında geçiren ünlü şef CZN Burak, Dubai merkezli mobil Hyper & Casual oyun şirketi Boss Bunny ile partnerlik anlaşması imzaladı. 'CZN Burak Dünyası' oyunu 25 Kasım'da tüm platformlarda piyasaya sunuldu.

Yaptıkları anlaşma sonucu kurdukları oyunu sosyal medyada paylaştığı videoda anlattı:

OYUN PİYASAYA SUNULDU

Boss Bunny'nin LinkedIn'den yaptığı açıklama ile duyurulan işbirliğine göre oyun firması ile CZN Burak, her yaştan insana hitap etmesi planlanan bir mobil oyun piyasaya sunuldu.

Piyasaya sunulmuş olan oyun şimdiden Burak Özdemir'in hayranları tarafından indirilmeye başlandı bile. Özdemir, oyunu şu şekilde tanıttı:

"BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN HEYECANLIYIZ"

Çalışmaya yeni başladıkları sıralarda; Instagram'da 21,7 milyon takipçiye sahip olan CZN Burak'ın küresel pazarlarda CZNBURAK ve alt markalarına sahip olan Dives Holding'in başkanı Rizgar Sak, da "Süper Kahraman Şef Burak'ın eğlenceli dünyasını çevrimiçi bir oyunda tanıtmak için Boss Bunny Games ile birlikte çalışmaktan dolayı heyecanlıyız. Ekibimizin ve Boss Bunny ekibinin çabaları sayesinde oyunun birçok özellik ve nitelikleri içereceğine ve hepimizin hafızalarına kazınacağına inanıyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

İLİŞKİLİ HABER

CZN Burak ameliyat sonrası sağlıklı günlerine geri döndü

İLİŞKİLİ HABER

CZN Burak büyüdükçe büyüyor! Dubai'de yeni mekan açtı

İLİŞKİLİ HABER

CZN Burak yürekleri ağızlara getirdi!

BİR YORUM YAPIN 2

Fatma Nur 1 ay önce

Bir Turk ismiyle olsaydı ne olurdu

hknslh 1 ay önce

bir çok Türk firması varken neden dubaili birini seçti acaba?

Toplam 2 beğeni