Ünlü oyuncu Onur Saylak'ın yönetmen koltuğuna oturacağı ‘Uysallar' dizisinde Haluk Bilginer ile Uğur Yücel başrol oynayacağı açıklanmıştı. Uysallar dizisine Ünlü oyuncu Songül Öden'de dahil oldu.

Yönetmen Onur Saylak'ın koronavirüse yakalanması nedeniyle çekimlerine ara veren dizi ekibi, önceki gün sete çıktı. Saylak'ın hastalığı atlatmasıyla çekimlere kaldıkları yerden devam kararı alan dizinin ekibine bu arada yeni bir isim dahil oldu.

Haluk Bilginer ile Yücel'e yapımda Songül Öden eşlik edecek. Yapım, Netflix'te yayınlanacak.

songül öden uysallar dizisi

Usta oyuncular Uğur Yücel ile Haluk Bilginer, ilk kez aynı dizide buluşuyor. İkili, AY Yapım imzalı dijital platformda yayınlanacak olan 'Uysallar' adlı dizide başrol oynayacak.

uğur yücel uysallar

İLİŞKİLİ HABERFelç kalan Amerikalı oyuncu Chantel Giacalone'nin ailesine 29 milyon dolar tazminat!

Filmin yönetmen koltuğuna 'Daha' isimli sinema filmiyle festivallerden ödülle dönen Onur Saylak oturacak. Senaryosunu Hakan Günday'ın yazdığı dizinin çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlandı.

Onur Saylak'ın koronaya yakalanması üzerine çekimlere ara verildi. 2021 yılı içerisinde yayınlanması planlanan dizinin kısaca konusu ise şöyle: Mimar Oktay Uysal eşi, iki çocuğu ve babasından oluşan ailesinden gizli olarak bir punk hayatı sürmeye başlar. Ancak ailesi de Oktay'dan gizli kendi dünyalarını kurmanın peşindedir. Uysal ailesinin yalanlarla dolu bir evi, Oktay'ın da inşa etmesi gereken bir hapishanesi vardır.

İLİŞKİLİ HABER

Emine Erdoğan Suriyeli bir aileyi ziyaret etti!

BİR YORUM YAPIN 1

Mscam 1 yıl önce

İlk kez değil. Daha önce Ahmet Ümit uyarlaması karanlıkta koşanlar da oynadılar. Başkomiser nevzat ve komiser yardımcısı Ali olarak... Yıl 2002...