Berrak Tüzünataç çocukluk fotoğrafını paylaştı

Uzun zamandır ekranlardan uzak duran güzel oyuncu Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla dikkat çekti. Tüzünataç, takipçileri ile çocukluk fotoğrafını paylaştı.

Güzelliği ve başarılı oyunculuk performansı ile adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimler arasında yerini alıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Tüzünataç son paylaşımıyla takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Menajerimi AraİLİŞKİLİ HABERMenajerimi Ara'nın yıldızları Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş'a hayranlarından sürpriz

berrak tüzünataç küçüklük fotoğrafı

berrak tüzünataç küçüklük fotoğrafı

Çocukluk dönemine ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşan güzel oyuncu, 'Seni seviyorum bebeğim' notunu ekledi.

Berrak Tüzünataç'ın çocukluk fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Sosyal medya kullanıcıları 'Bakışlar hiç değişmemiş' ve 'Çok sevimliymişsiniz' gibi yorumlarda bulundu.

Doğumu bekleyen oyuncu Didem Balçın son pozlarını paylaştı!

İLİŞKİLİ HABER

Doğumu bekleyen oyuncu Didem Balçın son pozlarını paylaştı!

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0