Oğlundan haber alamayan Özcan Deniz'den buruk doğum günü kutlaması!

Ünlü sanatçı Özcan Deniz akşam saatlerinde yürek burkan bir paylaşımda daha bulundu ve oğlunun doğum gününü buradan tek başına kutladı.

Bugün akşam saatlerinde ise Özcan Deniz, buruk bir paylaşımda bulundu. Özcan Deniz, doğum gününü birlikte kutlayacağını düşündüğü oğlu olmadan bir kutlama yapmak zorunda kaldı. Deniz, sosyal medya hesabı üzerinden bir de duygu dolu bir not paylaştı.

"İYİ Kİ DOĞDUN! ALLAH BÜYÜK"

Deniz paylaşımında, "Bugün doğum gününü kutlayacaktık oğlum. Öyle anlaşmıştık ama gönderilmedin. Gelirsin diye 1 haftadır hazırlandık, süsledik her yanı ama gelemedin. Seni çok seviyorum oğlum, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Allah büyük."

NE OLMUŞTU?

Oğlundan yaklaşık on gündür haber alamayan, hiçbir şekilde iletişim kuramayan Özcan Deniz, Kuzey'in sağlığından endişe ettiğini, kamera kayıtlarına göre oğlunu hiç tanımadığı insanlar tarafından gece geç saatte eve getirildiğini öğrendiğini ve annesi Feyza Aktan'ın hiç ilgilenmediğini öne sürerek oğlundan bir an önce haber almak isteyen Deniz, eski eş hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Prens William ve eşi Kate Middleton'ın evine Denizli mermeri!

İLİŞKİLİ HABER

Prens William ve eşi Kate Middleton'ın evine Denizli mermeri!
Kabe’de namaz kılan kişinin başından ayrılmayan güvercin herkesi şaşırttı!

İLİŞKİLİ HABER

Kabe’de namaz kılan kişinin başından ayrılmayan güvercin herkesi şaşırttı!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 1

Cemaldemir 2 yıl önce

Esler ayrilsa bile cocuklar hem annesiyle hemde babasiyla bulusmasi lazim cünkü cocuklarin hic bir günahi yok cocuklari intikam almak icin koz olarak kullanilmamali