Ünlü sanatçı Özcan Deniz akşam saatlerinde yürek burkan bir paylaşımda daha bulundu ve oğlunun doğum gününü buradan tek başına kutladı.

Bugün akşam saatlerinde ise Özcan Deniz, buruk bir paylaşımda bulundu. Özcan Deniz, doğum gününü birlikte kutlayacağını düşündüğü oğlu olmadan bir kutlama yapmak zorunda kaldı. Deniz, sosyal medya hesabı üzerinden bir de duygu dolu bir not paylaştı.

"İYİ Kİ DOĞDUN! ALLAH BÜYÜK"

Deniz paylaşımında, "Bugün doğum gününü kutlayacaktık oğlum. Öyle anlaşmıştık ama gönderilmedin. Gelirsin diye 1 haftadır hazırlandık, süsledik her yanı ama gelemedin. Seni çok seviyorum oğlum, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Allah büyük."

NE OLMUŞTU?

Oğlundan yaklaşık on gündür haber alamayan, hiçbir şekilde iletişim kuramayan Özcan Deniz, Kuzey'in sağlığından endişe ettiğini, kamera kayıtlarına göre oğlunu hiç tanımadığı insanlar tarafından gece geç saatte eve getirildiğini öğrendiğini ve annesi Feyza Aktan'ın hiç ilgilenmediğini öne sürerek oğlundan bir an önce haber almak isteyen Deniz, eski eş hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Prens William ve eşi Kate Middleton'ın evine Denizli mermeri!

İLİŞKİLİ HABER

Kabe’de namaz kılan kişinin başından ayrılmayan güvercin herkesi şaşırttı!

BİR YORUM YAPIN 1

Cemaldemir 1 yıl önce

Esler ayrilsa bile cocuklar hem annesiyle hemde babasiyla bulusmasi lazim cünkü cocuklarin hic bir günahi yok cocuklari intikam almak icin koz olarak kullanilmamali