Yasak Elma dizisinden çıkarılan Nesrin Cavadzade'nin yerine Ece Dizdar getirildi

09 Mayıs 2021, 10:10
Yasak Elma dizisinden çıkarılan Nesrin Cavadzade'nin yerine Ece Dizdar getirildi

Oyuncu Nesrin Cavadzade, rol aldığı Yasak Elma adlı diziden ölerek ayrılmıştı. Cavadzade'nin bu tepkiyle karşılanan ani ayrılığının ardından diziye ünlü sanatçı Ece Dizdar katıldı.

Yasak Elma dizisinde Nesrin Cavadzade ayrılığı sonrası büyük bir yenilik yaşanıyor. Seyircinin ayrılmasına tepki gösterdiği Şahika karakterinin yerinin dolması için diziye ünlü sanatçı Ece Dizdar getirildi. Haberi yapımcı şirket, sosyal medya üzerinden duyurdu.

NE OLMUŞTU?

Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Nesrin Cavadzade diziden ölüm sahnesiyle ayrıldı. Cavadzade'nin bu ani ayrılığının nedeni merak ediliyordu. İddiaya göre buna oyuncunun yönetmenle kavgası sebep oldu. Dizinin yönetmeni Murat Öztürk rahatsızlanınca yerine eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt geldi.

O gün seti olmamasına rağmen Eda Ece, Yeşilyurt'u görmek için çekim yerine geldi. Ece gelince Yeşilyurt görevi yardımcı yönetmene devredip sohbete daldı. Çekimin uzamasına sinirlenen ve üşüyen Cavadzade, 'İşi bitirip öyle sohbet etseydiniz.' diyerek tepki verdi. Yaşanan kavga sonrası oyuncu telefonlarını kapatıp seti terk etti. Konu yapımcıya iletilince karakter için ölüm sahnesi yazıldı.

Cavadzade'nin ayrılığıyla ilgili ilk açıklama ise rol arkadaşı Eda Ece'den geldi. Ece, 'Bahsi geçen kimse bu kadar çocuk değildir. Sohbetle suçlanmak beni güldürmüştür. Gerginliğe gerek yoktur… Ben, Şevval, PR ekibimiz o gün setten çıktıktan sonra, sahnelerin çekilmemiş olması yapımcı ve oyuncunun konusudur, sebebini onlar bilir. Bilgim ve ilgim yoktur. Bir suç değil, anlaşmazlıktan başka bir şey olmamıştır.' ifadelerini kullandı.

Cavadzade ise bahsi geçen ölüm sahnesiyle ilgili manidar bir paylaşımda bulundu. Oyuncu, gönderme yaptığı paylaşımında oyuncu ve menajer Hayati Akbaş'ı etiketleyip 'İşte Şahika'nın ardından dökülen yegane gerçek gözyaşları.' yazdı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
11 Yorum Var
 • ibrahim 1 hafta önce Şikayet Et
  yasak elma dizisi final olmasin hiç şarika eca seval hiç çikmasinlar güzel ekip oldular ama o sedakdiz hiç güzel degil yasak elma dizisi 10 numara 5 yildiz sedakdiz final olsyn
  Cevapla
 • ibrahim 1 hafta önce Şikayet Et
  şarika yasak elmanin gülü eda ece le seval sam güzel ekip olmuşlardi diziye veda etmesin geri gelsin şarika dizideen hiç çikmazinlar o sedakakiz final olsun hiç güzel dizi degil
  Cevapla
 • Şeyma 1 hafta önce Şikayet Et
  Gerçekten çok üzüldüm keşke gitmese
  Cevapla
 • Naz 1 hafta önce Şikayet Et
  Kadro bozulmamalı karşılıklı uzlaşılmalı
  Cevapla
 • Zeynep 1 hafta önce Şikayet Et
  Şahika olmazsa olmaz küçük olay gereksiz yere büyümüş heralde izlemem daha
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun