Camdaki Kız Nalan çocukluğunu kim oynuyor?  Işıltı Su Alyanak kimdir ve kaç yaşında?

Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik'in hayat verdiği Nalan'ın küçüklüğünü son bölümde herkes merak etmişti. Gerçekte 14 yaşında bir kız olan Nalan'ın küçüklüğünü Işıltı Su Alyanak canlandırıyor. Peki Işıltı Su Alyanak kimdir ve nerede oynadı?

Kanal D'nin milyonları ekrana kilitleyen dizisi Camdaki Kız ile ilgili her detay izleyici tarafından merak ediliyor. Camdaki Kız'da Burcu Biricik'in hayat verdiği Nalan karakterinin küçüklüğünü kimin oynadığı araştırılıyor. Kanal D'nin milyonları ekrana kilitleyen dizisi Camdaki Kız ile ilgili her detay izleyici tarafından merak ediliyor. Camdaki Kız'da Burcu Biricik'in hayat verdiği Nalan karakterinin küçüklüğünü kimin oynadığı araştırılıyor. Nalan'ın küçüklüğüne Işıltı Su Alyanak hayat veriyor. Peki Camdaki Kız Nalan'ın küçüklüğüne hayat veren Işıltı Su Alyanak kimdir?

Camdaki Kız SedatİLİŞKİLİ HABERCamdaki Kız Sedat'ın annesi Gülcihan gerçekte kimdir? Devrim Yakut kimdir ve kaç yaşında?

Camdaki Kız dizisinde Nalan'ın küçüklüğüne Işıltı Su Alyanak hayat veriyor. Işıltı Su Alyanak henüz 14 yaşındadır. İzmir'li olan genç oyuncu çok fazla projede yer almamıştır.

Camdaki Kız Sema kimdir? NalanİLİŞKİLİ HABERCamdaki Kız Sema kimdir? Nalan'ın gerçek annesi Sema mı?

Lise eğitimini devam eden Işıltı Su Alyanak kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazandı. Işıltı su Al Yanak Leyla Şirin menajerlik ile birlikte projelerini yürütmektedir. Leyla Şirin menajerliğin oyuncularından bir tanesi olan Işıltı Su Alyanak daha önce herhangi bir dizide yer almamıştır. Camdaki Kız dizisindeki Nalan karakterinin küçüklüğü ilk oyunculuk deneyimidir.

BİR YORUM YAPIN 0