Oyuncu Özgü Namal, Ekim 2020' de eşi Ahmet Serdar Oral'ı kaybettikten sonra ilk kez görüntülendi. 53 yaşındaki eşi Serdar Oral'ın ani ölümünün ardından adeta yıkılan Özgü Namal uzun zaman sonra Bodrum'da çocuklarıyla birlikte görüntülendi. İşte ünlü oyuncunun son hali...

Geçtiğimiz yıllarda iki çocuğunun babası hayat arkadaşı Serdar Oral'ın ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, aylar sonra ilk kez görüntülendi. Oral'ın ölümünden sonra Köyceğiz'den İzmir'e taşınan Namal, önceki gün çocuklarıyla Bodrum Ortakent'te görüntülendi. 

Çocuklarıyla birlikte tatil yapan oyuncu , Bodrum'da yeni bir proje için görüşme yapacağı öğrenildi.

özgü namal yıllar sonra ortaya çıktı

Eşinin ani ölümünün ardından Köyceğiz'deki evinden taşınıp İzmir'de yaşamaya başlayan oyuncu Ortakent'teki bir otelde çocukları ile birlikte kahvaltı yaparken objektiflere takıldı.

özgü namal bodrum

Namal, bir gün sonra ise çocuklarıyla plaja indi. Denize girmek yerine çocuklarıyla ilgilenen 43 yaşındaki oyuncu, ardından arkadaşlarıyla sahilde sohbet etti.

Ünlü oyuncu geçtiğimiz yıl Ümraniye'de görüntülenmişti. 

Kalp krizi sonrası hayat arkadaşını ölümüyle yıkılan oyuncu ise yıllardır ailesiyle yaşadığı Köyceğiz'den İstanbul'a taşınarak gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başladı.

Yeditepe İstanbul, Kurtlar Vadisi, Hanımın Çiftliği, Kan ve Merhamet dizilerde rol alan başarılı oyuncu Özgü Namal'ın Serdar Oral ile birlikteliğinden Nefes ve Elem Su adında iki çocuğu bulunuyor.

Namal, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Ahmet Serdar Oral'la 10 seneliğine kiraladığı Köyceğiz'e bağlı Ağla köyünde bulunan evini boşalttı.

özgü namal villasını satışa çıkardı

Beş yıldır eşi ve çocuklarıyla birlikte orada yaşayan 42 yaşındaki oyuncunun, Ahmet Serdar Oral'ın vefatından sonra köye hiç gitmediği öğrenildi.

Evin bahçesinde Özgü Namal'ın çocuklarının oyuncakları ve kurdukları salıncak, atıl vaziyette duruyor.

Ayrıca oyuncunun, köyde eşiyle yatırım için satın aldıkları ve etrafına duvar ördükleri yedi dönüm, içinde küçük bir göl bulunan arsayı da 3 milyon TL'ye satışa çıkardığı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Demet Akalın'a ders olsun! Büyük usta Neşet Ertaş'tan videosu gündem oldu

İLİŞKİLİ HABER

İbrahim Tatlıses'i üzen haber! İbo show yayından kaldırıldı

İLİŞKİLİ HABER

Necip Memili'nin yeni projesi belli oldu! "Beverly Hills, 90210" dizisinden uyarlandı

BİR YORUM YAPIN 10

merve 4 gün önce

yahuu sizde bir alemsiniz, Ustalarla, acemiler bir olurmu!!!

Sivaslı 5 gün önce

Olan ölene oluyo,kalan fındık kırıyo,

Mehmet Kandemir 5 gün önce

Eski güzelliğini kaybetmiş... Eriyip çöpe dönmüş...

kemal 10 ay önce

elem nedir ya çocuğuna isim verirken bir düşün manası nedir diye alın işte küçük yaşta başladı elemleri insan ismiyle yaşar derler

Toplam 7 beğeni

Candan 3 gün önce

İsmi ilk duyduğumda nasil birisim..tumhayatini etkileyecek demistimki malesef bababasiz kalmakla basladi yavrunun kaderi

Toplam 0 beğeni

Meltem 10 ay önce

Allah yardımcısı olsun kolay değil.sevdiğin kişinin kaybı yıllar geçsede bitmez

Toplam 3 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun