Oyuncu Özgü Namal, Ekim 2020' de eşi Ahmet Serdar Oral'ı kaybettikten sonra ilk kez görüntülendi. İşte ünlü oyuncunun son hali...

Geçtiğimiz sene iki çocuğunun babası hayat arkadaşı Serdar Oral'ın ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, aylar sonra ilk kez görüntülendi. Oral'ın ölümünden sonra Köyceğiz'den İstanbul'a taşınan Namal, önceki gün oğlu ile Ümraniye'de görüntülendi.

Kalp krizi sonrası hayat arkadaşını ölümüyle yıkılan oyuncu ise yıllardır ailesiyle yaşadığı Köyceğiz'den İstanbul'a taşınarak gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başladı.

Yeditepe İstanbul, Kurtlar Vadisi, Hanımın Çiftliği, Kan ve Merhamet dizilerde rol alan başarılı oyuncu Özgü Namal'ın Serdar Oral ile birlikteliğinden Nefes ve Elem Su adında iki çocuğu bulunuyor.

Namal, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Ahmet Serdar Oral'la 10 seneliğine kiraladığı Köyceğiz'e bağlı Ağla köyünde bulunan evini boşalttı.

özgü namal villasını satışa çıkardı

Beş yıldır eşi ve çocuklarıyla birlikte orada yaşayan 42 yaşındaki oyuncunun, Ahmet Serdar Oral'ın vefatından sonra köye hiç gitmediği öğrenildi.

Evin bahçesinde Özgü Namal'ın çocuklarının oyuncakları ve kurdukları salıncak, atıl vaziyette duruyor.

Ayrıca oyuncunun, köyde eşiyle yatırım için satın aldıkları ve etrafına duvar ördükleri yedi dönüm, içinde küçük bir göl bulunan arsayı da 3 milyon TL'ye satışa çıkardığı konuşuluyor.

İLİŞKİLİ HABER

Öldüren yastık! 8 bebeğin canını aldı

İLİŞKİLİ HABER

Haluk Levent'ten üniversite öğrencilerine müjde!

İLİŞKİLİ HABER

Başarılı sunucu Çağla Şıkel kimdir? Çağla Şıkel bilinmeyenleri...

BİR YORUM YAPIN 5

kemal 2 hafta önce

elem nedir ya çocuğuna isim verirken bir düşün manası nedir diye alın işte küçük yaşta başladı elemleri insan ismiyle yaşar derler

Meltem 3 hafta önce

Allah yardımcısı olsun kolay değil.sevdiğin kişinin kaybı yıllar geçsede bitmez

vay be arkadaş 3 hafta önce

kocasını öldürmütr ikisininde tip,ne bağ t,p,ne soğayım dünya nerde biz magzin haberlerdeyiz günde milyonlarca kişi ölüyor banene kocasından banene sanatcılığından

Bamsı 3 hafta önce

Ahirete varmı yatırım ibret almak nasibimiz olsun. Herkesin sonu az çok böyle olacak . Ahirete yatırım yapalım dostlar. Dünya malı yalan var get birazda sen oyalan demeden ....

burgazoglu 5 ay önce

hic bir nimet devamli degildir

Toplam 12 beğeni