Nejat İşler evini kapatarak otele yerleşti! Nejat İşler kimdir ve kaç yaşında?

'Behzat Ç.' ve 'Saygı' dizilerinde 'Ercüment Çözer' karakteriyle izleyenlerin hafızasında yer dinen Nejat İşler açıklamalarıyla gündem olmaya devam ediyor. Şimdilerde 49 yaşında olan ve sık sık imaj değişikliğine giden İşler, yeni mekanında ilk kez görüntülendi.

Nejat İşler ve Erkan Can, YouTube'da 'Caner Özyurtlu ile Loş Sohbetler' programına konuk oldu. Hayatından bahsede Nejat İşler, otelde yaşama kararından ve yönetmenlik yapmakla ilgili konuştu. 

Özyurtlu'nun "Maddi anlamda güvence altında mısın?" sorusu üzerine konuşan Nejat İşler, "Çalışırsam evet. İki yeğenim var. Ters bir şey olursa diye onlara bir şeyler bırakmak istiyorum. Biraz da o yüzden çalışıyorum. Ben yaşarım bir şekilde. Lüksüm yok çünkü. Arada sırada yurt dışına seyahate gidiyorum, o kadar" dedi.

Bodrum'daki evini kapatarak Taksim bölgesinde bir otele yerleştiğinden bahseden İşler, sözlerine şöyle devam etti: "Eşyalarım kutuların içinde arkadaşın evinde duruyor. O da çok fazla değil, iki sandık. Çok eşya edinmedim. Bu bana eksik değil, aksine özgür hissettiriyor… Bu kararı vermem de enteresan oldu. Benim eski işim, saklamacı bir iş; kitaptı, plaktı, objeydi. Evim depo gibiydi. Ondan kurtuldum. Tasarlayarak yapmadım bunu. Yavaş yavaş ufalmaya başladım. Bir sırt çantasına sığdı her şey en sonunda. Bir şey lazım olursa gider alırım, ne olacak?"

SON HALİYLA ŞAŞIRTMIŞTI!

İstanbul'a yalnızca dizi ve film çekimleri için giden oyuncu Nejat İşler, uzun süre önce Gümüşlük'e yerleşmişti. Gazetecilerin objektiflerine poz veren 49 yaşındaki oyuncu, "Arkadaşımın mekanına ziyarete geldim. Film çekimlerimi tamamladım. Kafa dinliyorum" diye konuştu.

NEJAT İŞLER KİMDİR?

Nejat İşler, 28 Şubat 1972 yılında İstanbul’un Eyüp semtinde doğdu. Feshane işçilerinden birinin torunu olan İşler, ilkokuldan sonra eğitimine Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. Ortamına alışamadığı yeni okulunda popüler olmak ve derslerinden kaçmak için okulun tiyatro koluna girdi.

Kısa zamanda popüler olan Nejat İşler derslerini de boşluyordu. Liseyi bitirdikten sonra üniversiteye giremeyince, para kazanmak için çay partileri düzenlemeye başladı.Nejat’ın işleri umduğu gibi gitmeyince borca girdi. Borçlarını kapatabilmek için Mahmutpaşa’dan t-shirt alıp Teşvikiye’de bu t-shirtleri satma kararı aldı. Kış aylarında ise t-shirt yerine kitap, dergi ve plak sattı. İki sene sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazanan Nejat İşler, askerlik için bölümü okumaktan vazgeçti.

On yıl kadar satış işleriyle uğraştıktan sonra Taksim’de dolaştığı (27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü) birgün, bir tiyatro sahnesinde bedava gösterimde olan “Danton’un Ölümü” adlı eseri seyretti. “Ben niye bu işi yapmıyorum?” diye düşünen Nejat İşler, dayısının yanına gittiği Eskişehir’de konservatuar sınavına gitmeye karar verdi ve kazandı. 

2006 yılında “Çalıntı Gözler”, “Yaşamın Kıyısında” ve “İki Süper Film Birden”, 2007 yılında ise “Barda” ve “Yumurta” gibi filmlerde rol aldı.

Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk İspanya'da fırtına gibi esti

İLİŞKİLİ HABER

Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk İspanya'da fırtına gibi esti
Tuzla’da çöp konteynerine atılan kedi, temizlik görevlisinin dikkatiyle kurtuldu!

İLİŞKİLİ HABER

Tuzla’da çöp konteynerine atılan kedi, temizlik görevlisinin dikkatiyle kurtuldu!
Dilan Çiçek Deniz sosyal medyanın diline düştü!

İLİŞKİLİ HABER

Dilan Çiçek Deniz sosyal medyanın diline düştü!
Ünlü şarkıcı Linet'ten üzücü haber! Mide kanaması geçirdi

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü şarkıcı Linet'ten üzücü haber! Mide kanaması geçirdi

BİR YORUM YAPIN 0