Barış Murat Yağcı'dan babasıyla ilgili yürek burkan açıklama

Nisa Bölükbaşı ile yaşadığı ayrılığın ardından özel hayatıyla gündemden düşmeyen Barış Murat Yağcı, Exxen'de yayınlanan Katarsis programına konuk oldu. Babasıyla ilgili itirafta bulunan Yağcı, 'Annemle büyüdüm, baba bende bir yaşa kadar olmadı' sözleri yürekleri burktu.

Survivor 2020 yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden ve finalde son ikiye kalan Barış Murat Yağcı, Gökhan Çınar'ın sunuculuğunu üstlendiği Exxen'de ekrana getirilen Katarsis programına konuk oldu.

Çıkardığı kitapta kadınlarla ilgili yazdıkları nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen Barış Murat Yağcı, Katarsis'de hayatına ilişkin bilinmeyenleri anlattı.

barış murat yağcı katarsis

barış murat yağcı katarsis

Aile yaşantısı hakkında konuşan ve babasıyla ilgili itiraflarda bulunan Barış Murat Yağcı, şunları söyledi:

"Annemle büyüdüm, baba bende bir yaşa kadar olmadı. Annem beni bir abla, baba ve anne gibi büyüttü"

Sevinç Erbulak ile Volkan Cengen evleniyor... Düğün tarihi belli oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Sevinç Erbulak ile Volkan Cengen evleniyor... Düğün tarihi belli oldu!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

Zdehali 3 yıl önce

Kardeşim diyerek yaklaştığı kıza sevgilisi yapan kişi değilmi o

Toplam 1 beğeni