Star TV'de ekrana getirilen Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Sancar Efe karakteri ile gönüllere taht kuran yakışıklı oyuncu Engin Akyürek'in yeni projesinin detayları belli oldu. Kaçış filmi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Engin Akyürek'in son paylaşımı olay oldu.

Birçok başarılı dizi ve film projesinde rol almış olan Engin Akyürek son olarak Star TV'de ekrana getirilen Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Sancar karakteri ile beğeni topladı.

 Şu sıralar bir akar yakıt firmasını reklam yüzü olan oyuncu çekim arkasından bir kareyi Instagram hesabından yayınladı. Akyürek'in paylaşımına kısa sürede beğeni yağdı.

engin akyürek

Ekranların aranılan yüzlerinden olan Engin Akyürek'in yeni projesi belli olurken detaylarda ortaya çıktı.

engin akyürek yeni proje

Sefirin Kızı dizisinin final yapmasının ardından bu yaz bir film projesinde rol alacağını açıklayarak sevenlerini heyecanlandıran Engin Akyürek, Güneydoğu'da çekilecek olan Kaçış adlı dizisindeki partneri İrem Helvacıoğlu oldu. 

Yağız Alp Akaydın'ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizide Engin Akyürek, Mehmet adlı bir gazeteciye hayat verecek. Dizinin başrol kadın yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun rolü gereği değişim yaşayacağı öğrenildi. Dizi, Disney Plus'ta yayınlanacak.  

İLİŞKİLİ HABER

Hakan Altun ameliyattan sonra ilk kez konuştu!

İLİŞKİLİ HABER

Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in kavga açıklaması

BİR YORUM YAPIN 0