Kraliyet Ailesi uzmanı, yazar ve sosyelit Lady Colin Campbell, Prens Harry’nin sürekli medyanın ilgisini çekmek ve uluslararası alanda ün kazanmak için hırslı olduğunu ileri sürdü.

Son zamanlarda İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılıkları ile gündemden düşmeyen Prens Harry ve Meghan Markle ile ilgi şok bir iddia daha ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde Prenses Diana’nın 60’ıncı doğum günü için yapılan heykelin açılışı için bir araya gelen Prens William ve Prens Harry objektiflere yansımıştı. Açılıştan hemen sonra ABD’ye geri dönen Prens Harry hakkında Lady Colin Campbell, ilginç açıklamalarda bulundu.
 
 
PRENS HARRY YEDEK PARÇA OLMAKTAN SIKILDI

Campbell’in Prens Harry’nin eski ilişkilerine dayanarak ortaya attığı iddiaya göre, Harry şöhrete giden yolu Meghan Markle ile tanıştıktan sonra keşfetti.
 

Prens Harry’nin annesi Prenses Diana gibi bir şöhrete sahip olmayı arzuladığını bunun için de kendince bir yol çizdiğini iddia eden Campbell, bunu tam olarak nasıl yapacağını bilemediğinin altını çizdi. 
 

Prensin eski kız arkadaşları Chelsy Davy ve Cressida Bonas’ın da Harry’nin medya ile ilişkisinden rahatsız olduğunu öne sürdü.
 

Campbell, davranışlarıyla Prens William ve eşi Kate Middleton’ı gölgede bırakan Prens Harry ve Meghan Markle’a rock yıldızı benzetmesi yaptı ve bu durumun aile içerisinde rahatsızlık yarattığını belirtti.
 

Yazara göre; Harry yıllar içinde yedek parça gibi görünmekten rahatsızdı ve zaman içerisinde bu rahatsızlık iyice arttı. Kardeşler arasında gerginliğe sebep olan bu durumun çok eskilere dayandığını ancak gün yüzüne daha yeni çıktığını belirtti. 
 

İLHAM KAYNAĞI MEGHAN MARKLE

Campbel’e göre Prens Harry, eşi Meghan Markle ile tanıştıktan sonra eskisinden daha farklı davranmaya ve ondan ilham almaya başladı. Daha fazla göz önüne çıkmaya başlayan çift dikkatlerini üzerine topladı. İşte bu dikkat çekici davranışlar aile içerisinde sorunlara neden oldu.
 

BİR YORUM YAPIN 0