Zerrin Tekindor'a oğlu Hira'dan müthiş jest

Oyuncu Zerrin Tekindor'a oğlu Hira Tekindor'dan unutulmaz bir sürpriz geldi. Tekindor, oğlunun sürprizi karşısında çok mutlu oldu.

Ünlü oyuncu Zerrin Tekindor'a yönetmen oğlu Hira Tekindor öyle bir sürpriz yaptı ki Tekindor şaştı kaldı. Oyuncunun en sevdiği dizi ‘Downton Abbey’in çekildiği İngiltere’deki Highclere Şatosu’na götürdü.

zerrin tekindora oğlundan sürpriz

zerrin tekindora oğlundan sürpriz

Bu sürpriz karşısında çok sevinen Zerrin Tekindor, şöyle konuştu:

“Hiracığım bana şahane bir jest yaptı. Bayıldığım dizi ‘Downton Abbey’nin çekildiği yere getirdi. Arabadan inene kadar gözlerim kapalıydı.

‘Şimdi bakabilirsin’ dedi ve dizinin müziğini dinletti. Şahane bir andı.

Osman Müftüoğlu: Virüs evcilleştirilebilir mi?

İLİŞKİLİ HABER

Osman Müftüoğlu: Virüs evcilleştirilebilir mi?
İdo Tatlıses'in nişanlısı Yasemin Şefkatli koronaya yakalandı!

İLİŞKİLİ HABER

İdo Tatlıses'in nişanlısı Yasemin Şefkatli koronaya yakalandı!

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0