2010 yılında Küçük Sırlar adlı dizide rol alan Burak Özçivit ve Kadir Doğulu'nun yakın arkadaş olmuştu. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ikilinin birbirlerinin düğünlerine katılmaması ve daha sonra görüşmemeleri ise dikkatlerden kaçmadı. Küs olduklarına dair çıkan dedikodulara Doğuşu son noktayı koydu.

Küçük Sırlar dizisindeki yakın arkadaşlıkları devam etmeyen Burak Özçivit ve Kadir Doğulu arasında sorun olduğu düşünüldü. Son olarak Burak Özçivit'in Kadir Doğulu'nun eşi Neslihan Atagül'le Kara Sevda dizisinde yer almasından sonra ikilinin aralarının açıldığı iddia edilmişti.

burak özçivit ve kadir doğulu küçük sırlar

İddiaları ise bir yıl aralıklarla evlenen ikilinin birbirlerinin düğünlerine katılmaması güçlendirdi. Yıllardır merak edilen gerçek ise Doğulu, tarafından açıklandı. Genç oyuncu Kadri Doğulu Aşkın Tarifi dizisiyle yeniden ekranlarda boy gösterdi. Romantik komedi yazın sevilen dizileri arasında yer aldı.

burak özçivit ve kadir doğulu

Ödül almak için bir davete katılan Doğulu, "Burak'ı severim, eski partnerim. Aramızda husumet çıkarmaya çalıştınız ama beceremediniz. Ailesi de, kendisi de, yaptığı iş de çok değerli" sözleriyle aralarında sorun olmadığını belirtti. Öte yandan geçtiğimiz yıl yaptığı bir röportajında da sadece Özçivit'le ortak bir yanlarının olmadığını ancak onu sevdiğini söylemişti. 

İLİŞKİLİ HABER

Çevresine satarak başladı şimdi ekmek imparatoru oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Sanat dünyasının ünlü isimleri 15 Temmuz'u unutmadı!

BİR YORUM YAPIN 0