Son olarak “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde hayat verdiği “Hünkar Yaman” karakteriyle hafızalara kazınan usta oyuncu Vahide Perçin, yeni bir projeyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncularından biri olan Vahide Perçin, “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde canlandırdığı “Hünkâr Yaman” karakteriyle gönüllere taht kurmuştu. Geçtiğimiz sene “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinden ayrılma kararı alan ünlü oyuncu, ardından birçok dizi teklifi aldı.

Diziden ayrıldıktan sonra dinlenmeye çekilen Vahide Perçin, eski eşi Altan Gördüm ile birlikte kurduğu “Akademi 35,5 Sanat Evi’nde” çalışmalarına yoğunlaştı. Ekranlardan bir süre ara veren ünlü ismin, sürpriz bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkacağı bilgisine ulaşıldı.

“Bir Zamanlar Çukurova” dizisinin yapım şirketi Tims&B ile anlaşan oyuncunun etkili bir kadın hikâyesini anlatan bir dizide rol alacağı söyleniyor. TRT ekranlarında yayınlanması planlanan dizi yeni sezonda ekranlara gelecek.

Annem, Muhteşem Yüzyıl ve Adını Feriha Koydum gibi birçok başarılı yapımda izleyicilerle buluşan Vahide Perçin’in yeni dizisi merakla bekleniyor.

İLİŞKİLİ HABER

Arzu Yanardağ’a İranlı yönetmenden bomba teklif!

İLİŞKİLİ HABER

Birkan Sokullu'dan yüreklere su serpen paylaşım!

İLİŞKİLİ HABER

Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar filtreyi abartınca gündem oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Yaşlı çiftin sevgi dolu karesi sosyal medyayı salladı!

BİR YORUM YAPIN 0