1981 yılında yapılan bir anlaşmaya göre; tahta geçecek bir veliahttın olmaması durumunda Fransa’ya bağlanma riskiyle karşı karşıya kalan Monako’nun kaderi Prens Albert ile evlenen Prenses Charlene’in ellerine teslim edilmişti. Modern Çağın Külkedisi olarak nitelendirilen Prenses Charlene’in uzun zaman önce gittiği Güney Afrika gezisinden hala dönmemesi boşanma hazırlığı iddialarını gündeme getirdi.

Prens Albert ile evlenerek Monako’nun First Lady’si olan Prenses Charlene, aylar önce kendi ismini taşıyan bir vakfın projesi için Güney Afrika’ya gitti. Gergadanların hayata tutunması projesi için Güney Afrika’da olan Prenses, uzun bir zaman geçmesine rağmen Monako’ya dönmedi. İddialara göre Prenses Charlene, proje kapsamında gittiği Güney Afrika’dan kendine bir ev satın aldı.

İLİŞKİLİ HABER Prens Harry’den şaşırtan hamle! 20 milyon dolarlık itiraf

Prenses Charlene’nin düğün gününde ağlaması ve düğün öncesi saraydan kaçmaya çalıştığı söylentisi gündeme bomba gibi düştü. Prensesin, Güney Afrika’dan kendine bir ev satın aldığı iddiaları çiftin boşanma hazırlığında olduğu söylentisini gündeme taşıdı.
Biri kız diğeri erkek iki çocuk sahibi olan Prens Albert ve Prenses Charlene’den henüz bir açıklama gelmedi.

Monako ve Fransa’nın 1981 yılında yaptığı anlaşmaya göre Monako’nun bir velihatı olmak zorundaydı. İki çocuğun dünyaya gelmesiyle ülkenin geleceği kurtuldu. 

İLİŞKİLİ HABER

Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar filtreyi abartınca gündem oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Bir Zamanlar Çukurova’nın Hünkar’ı Vahide Perçin’in yeni adresi belli oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Alişan'ın yengesi Merve Tektaş'tan yürekleri dağlayan paylaşım!

İLİŞKİLİ HABER

Gelenekçi Merve Özbey'den dobra açıklama!

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Şallı: “Yemek yiyorum ama kilo almıyorum!”

İLİŞKİLİ HABER

Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinin ikizleri bu bayramda yüzleri güldürdü!

BİR YORUM YAPIN 0