Eşi Alişan'ın abisi olan Selçuk Tektaş'ın vefatından sonra Buse Varol, sosyal medya hesabından ardı sıra duygusal mesajlar yayınladı. Duygularını ifade eden Buse Varol'dan 2 gün sonra bir paylaşım daha geldi. Paylaşım milyonları ağlattı. Özlemini dile getiren Buse Varol ikisinin beraber çekildiği kareyi storyden attı.

Genç yaşta koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Selçuk Tektaş'ın acısı milyonları ağlatmıştı. Aile üyelerini sarsan ölüm haberi sonrası Alişan'ın eşi Buse Varol'un paylaşımları ve notları ise yürekleri yaktı. Varol, ınstagramda story olarak şu paylaşımda bulundu:

Taziye sonrası duygularını ifade eden Varol, 2 gün sonra yaptığı paylaşımla bir kez daha takipçilerini duygulandırdı. 

BUSE VAROL'UN DAHA ÖNCEKİ PAYLAŞIMLARI

Alişan'ın eşi kayını Selçuk Tektaş'ın vefatı üzerine yaptığı paylaşımlarla takipçilerini ağlatmıştı. Geride iki kız çocuğu bırakan Selçuk Tektaş'ın ailesini bir an bile yalnız bırakmayan Varol, taziye boyu çocuklarla bizzat ilgilendiği öğrenildi. 

İLİŞKİLİ HABERAlişan'dan yürek parçalayan Selçuk Tektaş paylaşımı: Artık 4 çocuğum var

Buse Varol'da eşi Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'a olan vedasına duygusal sözlere yer vererek yaptı. Varol paylaşımına şu sözlerle başladı:

"Seni hep böyle gülen yüzünle hatırlayacam canım Selçuğum Daha beraber yapacagimiz cok sey vardi 1 ay önce konuşmuştuk temmuzun 20nde 21nde gidecegimiz yeri konusmustuk olmadi be selcugum, burak ammosunu cok ozleyecek seni hic unutmayacak.. en son gun gordum ya seni iyiki sana seni sevdigimi soyleme sansi verdi Allah bana.Bu dünyadaki tanidigim en iyi insan sendin. Hic kalbimi kirmadin, hep senin yerin ayri yengoş derdin. Senin de kalbimdeki yerin çok buyuk ve hic kapanmayacak.ömür boyu bu acı içimizde.. iyiki kardeş oldun bana, iyiki çocuklarımın amcası sen oldun.."

İLİŞKİLİ HABER

Mesut Özil ile Ferrari'nin kurucusunun benzerliği ağızları açık bıraktırıyor!

BİR YORUM YAPIN 8

Ayfer Coşkun 1 ay önce

Herkesin duygularına saygı duymak gerekir. RABBİM rahmet eylesin. Alişan kardeş acısı zordur başınız sağolsun.

Ayfer Coşkun 1 ay önce

ALLAH sabır versin rahmet eylesin.

Kemal 1 ay önce

Eleştiri yapmayın başsağlığı dileyin geçin günah

KARAkDAVUT 1 ay önce

günlerdir gündemde binlerce insan öldü bu kadar gündem olmadı .yeter artık.

Toplam 2 beğeni

Osmanlı 1 ay önce

Ailece medya maymunusunuz. Acınızı bile reklam yapacaksınız nerdeyse. Bir insan içi yandı ise eline telefon bile alamaz internete giremez. Ben babamı kaybettiğimde dünyadan koptum. Bunlarsa hala reyting peşinde. Bıktık be alişan eşine aldığın yüzükten arabadan

Toplam 1 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun