80'li yılların son dönemlerine damga vuran güçlü ses Tüdanya, gırtlak kanserine yakalandı. Tedavi sırasında sesini kaybetti. Bu haber sonrası Demet Akalın harekete geçti. Akalın'ın maddi olarak Tüdanya'ya destek olduğu öğrenildi.

Şarkıcı Demet Akalın, şarkılarıyla büyüdüğü Tüdanya'ya destek olmak için harekete geçti. Sesini kaybeden bir zamanların popüler ismi Tüdanya, hastalandığından beridir maddi zorluklarla da uğraşıyor. Akalın, Tüdanya'nın yanında olmak için maddi yardım için harekete geçti. Onur Akay bu haberi sosyal medyadan  şu sözlerle aktardı:

"Az önce hem Demet Akalın'la hem de ortak arkadaşımız Zühre Gülşen aracılığı ile Tüdanya ile konuştum. Güzel yürekli Demet Akalın Tüdanya'ya maddi olarak yardım etti ve manevi olarak da onu çok mutlu etti. Tüdanya ise maddi yardımı, Demet'e en güzel bestelerinden birini vererek kabul etti. İnşallah arabesk okumak isteyen yorumcularımız da Tüdanya'nın bestelerinden albümlerini alırlar ve sanatçılarımız ona özel bir gece düzenler."

ARABESKİN EFSANE İSMİ SESİNİ KAYBETTİ!

60 yaşındaki şarkıcı Tüdanya'nın yaşadığı zorlu hayatı Onur Akay paylaştı. Hürriyet'te yer alan habere göre Akay, sosyal medya hesabından 1 sene önce kalp krizi geçiren Tüdanya'nın şimdilerde ise gırtlak kanseri tedavisi gördüğünü söyledi.

Akay, tedavi sırasında ünlü şarkıcının sesini kaybettiğini şu sözlerle duyurdu:

"Bir döneme milyonlarca satan albümleri ve sahne programları ile damga vuran arabesk şarkıcısı Tüdanya, maalesef gırtlak kanseri oldu ve gırtlağı alındı. 5 aydır Ege Üniversitesi Hastanesi'nde yatan Tüdanya, artık konuşamıyor ve maalesef tek geçim kaynağı olan sesini de kaybetti. Bir şarkıcının yaşayacağı en acı olayı yaşayan Tüdanya, bu durumunu herkesten saklıyor, maddi zorluklar içinde ve ağır psikolojik ilaçlar kullanıyor. Ona mutlaka yardım eli uzatılması, sanatçı dostlarının yardım konseri düzenleyerek onun için sahneye çıkması ve Tüdanya'ya acil moral verilmesi gerekiyor. Allah yardımcısı olsun, şifa versin inşallah."

İLİŞKİLİ HABER

Tuba Büyüküstün'den hayranlarını üzen paylaşım!

İLİŞKİLİ HABER

Çağatay Akman'a uzaklaştırma kararı! Eski kız arkadaşına 2 ay süreyle yaklaşamayacak

İLİŞKİLİ HABER

Tüdanya'ya yardım etmek isteyen Seda Sayan'a büyük şok!

BİR YORUM YAPIN 8

Ayşe 1 ay önce

Düğünde ne gerek zaten birlikte karı koca gibi yaşamıyorlarmı ?

Okur 1 ay önce

Hah hah hah

erkan 1 ay önce

felaket tellali onur akay gene kötü haber verdi

Toplam 1 beğeni

M. Ali 1 ay önce

Allah şifa versin..

Toplam 4 beğeni

AKDENİZ 1 ay önce

Rabbım memleketimize başka dert vermesin

Toplam 2 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun