Psikolog Gökhan Çınar'ın sorularına cevap veren sunucu Mehmet Ali Erbil evliliği ile ilgili dikkat çeken itiraflarda bulundu.

Tv8'de yayınlanan 'Paylaş Benimle' programına konuk olan sunucu Mehmet Ali Erbil, evliliği ile alakalı bu güne dek hiç açıklamadığı bir itirafta bulundu. Psikolog Gökhan Çınar'ın sorularına cevap veren Erbil'in, eski eşi Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ilgili açıklamaları dikkat çekti.

Ünlü komedyen M. Ali Erbil, ‘Muhsine ile çok zengin bir babanın kızı diye evlendim. Kendi kendime ‘tamam turnayı vurdun’ dedim. Ben o zamanlar devlet tiyatrosundaydım. Çok az maaş alıyordum, tek başıma ev tutamıyordum. Nişanlandık beni iç güveysi aldılar, beni evlatları gibi sevdiler. Çok aşık oldum, çok büyük aşk yaşadık. Onun aşık olup olmadığını bilmiyorum. Bana çok çektiriyordu, çok kıskançtı.  Ondan sonra her şey tersine döndü. O beni birdenbire çok sevmeye, aşık olmaya başladı ve evlendik. Allah’tan evlendik ki ilk kızımız Sezin doğdu.  Muhsine ilk eşim hayatımın her döneminde her evliliğimde yanımda oldu. Ben kimseye güvenmem, hayatımda ona güvendiğim kadar. Ben mesela bankaya para yatırırım. Bankada kaç para vardır bir tek Muhsine bilir… Ben kaç para kira alırım kimse bilmez sadece Muhsine bilir! Gerçek aşk gerçek sevgi bu bence… Bizimki 36 senedir aynı şekilde devam ediyor. Birbirimizi hiç kırmadık. Evliliğimiz benim yaramazlıklarım yüzünden bitti.’ İfadelerini kullandı.

 

İLİŞKİLİ HABER

Pınar Aydın: Arka Sokaklar'dan ayrıldığıma pişmanım...

İLİŞKİLİ HABER

Son halini paylaşan Ata Demirer hayranlarını şaşırttı!

İLİŞKİLİ HABER

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu yeni imajıyla dikkatleri üzerine topladı!

İLİŞKİLİ HABER

Zeynep Gamze Özçelik'ten insanlığımızı sorgulayacak paylaşım!

BİR YORUM YAPIN 3

Kenan 9 ay önce

Bana çok çektiriyordu ama birbirimizi hiç kırmadık. Çelişki var. Ve sen bu ülkenin ahlakını bozan uçkuruna düşkün bir adamsın. Şimdi yaşlandın hesap yaklaşıyor efendi..

Hakan 9 ay önce

mehmet ali erbil e bakınca içimden hiç üzülmek gelmiyor, elbette hastalığına üzülüyorum ,ama bu hastalık olmasaydı aynı pervasız.ahlaksız yaşantısı devam edecekdi bunca yıl ekranlarda komiklik olsun diye yaptığı ahlaksızlıklar kimseden çekinmeden yaptıklarından utanmadan mahçup olmadan yaşantısına devam edecekdi . hastalanınca bunların hepsi silinip unutulacakmı

hasan kara 9 ay önce

Ağla m.ali ağla, fakat gözyaşları ile insanlara yaptıklarının bedeli ödenmez. Bu dünyada helalleşki ahirette hesaplaşmayasın . memoooo, senin kızına senin gibi birisi senin yaptıklarını yapsa ne yaparsın. tek buna cevap ver.